ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין תאאר עאדי נגד אחים סמי 2000 לעבודות בניה בע"מ :

לפני:

כבוד השופט דניאל גולדברג
נציג ציבור (עובדים) מר יוסף קשי
נציג ציבור (מעסיקים) גב' מירה חזות
התובע
תאאר עאדי

ע"י ב"כ: עו"ד דלאשה רכאד
-
הנתבעת
אחים סמי 2000 לעבודות בניה בע"מ

פסק דין

לפני בקשת התובע למתן פסק דין בהיעדר הגנה.
מעיון בתיק עולה כי התובע הגיש אישור מסירה (מיום 18.3.21) בו מופיע כי כתב התביעה נמסר ל"רמדאן (פקיד)" בכתובת: ציפורה X ירושלים (המופיעה ככתובת בעל המניות והדירקטור "שקיראת סמי" כמפורט בתדפיס רשם החברות) בשעה 14:13 , ואולם בתצהיר המוסר, מר ויסאם אבו מיאלה, צוין כי כתב התביעה נמסר בפועל לפקיד רמדאן בכתובת "רח' אל גדיד-גבל מוכבר" (שאינה כתובת בעל המניות כאמור או כתובת מענה הרשום של הנתבעת כמפורט בתדפיס רשם החברות שהוגש).
בהחלטה מיום 1.7.21, ניתנה התראה לתובע כי ככל שלא ינמק (עד ליום 15.7.21) מדוע הנו סבור כי המסירה בוצעה בהתאם לתקנות, התביעה תמחק ללא התראה נוספת.
ביום 5.7.21 התובע הגיש אישור מסירה של הבקשה למתן פסק דין בהיעדר הגנה לנתבעת (בהתאם להנחית מזכירות בית הדין מיום 23.6.21), אך התעלם מהחלטת בית הדין מיום 1.7.21. באישור המסירה שצורף צוין כי הבקשה נמסרה ל"אברהים (מנהל)" בכתובת ג'בל מוכבר, ביום 1.7.21 בשעה 11:11, ואולם בתצהיר המוסר, מר אבו מיאלה, צוין כי הבקשה נמסרה למנהל אברהים ברח' אלסלעד בג'בל מוכבר.
ביום 8.7.21 הוגשה הודעה נוספת על מסירת הבקשה למתן פסק דין בהיעדר הגנה לנתבעת ביום 30.6.21 (הדבקה לאחר 3 ביקורים) בכתובת: דרך בית לחם, ללא ציון מספר הרחוב. כך גם בתצהיר המוסר, מר אבו מיאלה, לא צוין מספר הרחוב. כן צורף אישור מסירה נוסף של הבקשה למתן פסק דין, לנתבעת ביום 28.6.21 (הדבקה לאחר 3 ביקורים) בכתובת ציפורה 9 ירושלים.
התובע לא פעל בהתאם להחלטת בית הדין מיום 1.7.21, ולא הגיש אישור מסירה של כתב התביעה לנתבעת בהתאם לתקנות, עד היום.
בשים לב לכך שחלפו זה מכבר כשישה חודשים ממועד פתיחת ההליך, אך טרם הוגש אישור מסירה של כתב התביעה לנתבעת בהתאם לתקנות והתובע לא קיים את החלטת בית הדין מיום 1.7.21, בית הדין מורה על מחיקת התביעה מכוח סמכותו לפי תקנה 44(3) לתקנות בית הדין לעבודה (סדרי דין), תשנ"ב-1991.

ניתן היום, כ"ג אלול תשפ"א, (31 אוגוסט 2021), בהעדר הצדדים ויישלח אליהם .

"ההחלטה נחתמה בידי נציגי הציבור ועותק נמצא בתיק בבית הדין. לצדדים מופץ עותק בחתימה אלקטרונית של השופט לבדו".

נציג ציבור

נציג ציבור

דניאל גולדברג, שופט


מעורבים
תובע: תאאר עאדי
נתבע: אחים סמי 2000 לעבודות בניה בע"מ
שופט :
עורכי דין: