ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין מפקד כוחות צה"ל באיו"ש נגד דניאל חזרתי :

בפני כבוד ה שופט אריאל ברגנר

מבקש

מפקד כוחות צה"ל באיו"ש

נגד

משיב
דניאל חזרתי

החלטה

בקשה זו הובאה בפני רק היום כאשר אני משמש תורן מעצרים בביהמ"ש בפתח תקווה.

בפני בקשה במעמד צד אחד למתן צו לכניסה לחצרים של המשיב באריאל לצורך תפיסת כלב, לפי חוק להסדרת הפיקוח על כלבים, התשס"ג – 2002 וחוק החזר העירוני-היתר להחזקת בעלי חיים, התשמ"ה-1985.

לפי הנטען בבקשה, הנתמכת בתצהירו של הווטרינר העירוני יובל אדר, המשיב מחזיק בכלב מסוג "פיטבול" (מס' שבב 9320020000614011) מבלי להסדיר רישוי על פי החוק לאחר שבעליו הרשום של הכלב המתגורר בהוד השרון דיווח לפני מספר חודשים כי כלבו נגנב והוא השלים עם העניין ואינו מעוניין בו בחזרה. עוד נטען כי המשיב מחזיק בכלב מסוכן ללא חיסיון ובשבב של בעלים אחר ובמשרד הווטרינר התקבלו מספר תלונות כי הכלב משוטט באופן חופשי ברחובות ללא רסן. לפי טענת המבקש, פניות אל המשיב והוריו להסדיר את הרישוי ולחסן את הכלב ולדאוג לכך שלא ישוטט ברחובות, לא זכו לשיתוף פעולה.

לאחר שעיינתי בבקשה ובנספחיה, נחה דעתי שיש יסוד סביר לחשד שנעברו עבירות לפי החוק להסדרת הפיקוח על כלבים, התשס"ג - 2002. לפיכך ניתן בזה צו המתיר לווטרינר העירוני ו/או לפקח הווטרינרי להיכנס לחצרים באחת משתי הכתובות הבאות (רחוב אורי בראון 9/1 אריאל, רחוב ההגנה 3 אריאל) ולתפוס את הכלב, לצורך העברתו והחזקתו בכלבייה העירונית בתנאים הולמים עד לקבלת החלטה אחרת לגביו.

משטרת ישראל תסייע למבקש בביצוע הצו לפי הצורך.

ניתנה היום, י"ח אלול תשפ"א, 26 26 אוגוסט 2021, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: מפקד כוחות צה"ל באיו"ש
נתבע: דניאל חזרתי
שופט :
עורכי דין: