ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין לילי קורדובה נגד צמח תערובות אגודה שיתופית חקלאית בע"מ, ח.פ :

לפני: כבוד הרשמת מירב ניר שלו

התובעת:
לילי קורדובה
ע"י ב"כ: עו"ד אוריאנה מנחם פרץ

-
הנתבעת:
צמח תערובות אגודה שיתופית חקלאית בע"מ, ח.פ, 1510501
ע"י ב"כ: עו"ד אורי דדו

החלטה

הצדדים יגישו עדויותיהם הראשיות בתצהירים:

1. התובעת תגיש תצהירי עדות ראשית מטעמה וזאת בתוך 30 ימים מהיום. לתצהירים יצורפו כל המסמכים עליהם מתבססת התביעה. עותק ישלח ישירות לב"כ הנתבעת.
הנתבעת תגיש תצהירי עדות ראשית מטעמה וזאת, תוך 30 ימים מיום קבלת תצהירי התובעת. לתצהירים יצורפו כל המסמכים עליהם מתבססת ההגנה. עותק ישלח ישירות לב"כ התובעת.

2. לא הוגשו תצהירי התובעת במועד, תמחק התובענה על הסף על פי תקנה 44 לתקנות בית הדין לעבודה (סדרי דין), התשנ"ב-1991, ללא התראה נוספת. לא הוגשו תצהירי הנתבעת במועדם, יראה הדבר כאילו אין בדעת הנתבעת להביא ראיות.

על המצהירים להתייצב לחקירה על תצהיריהם במועד כפי שייקבע.

3. סירב עד לאמת דבריו בתצהיר או שלא עלה בידי אחד הצדדים לבוא עמו בדברים, יגיש אותו צד למזכירות בית הדין בקשה להזמנת אותו עד שיעיד בפני בית הדין במועד ישיבת ההוכחות. בבקשה האמורה יפרטו הסיבות בגינן מבוקש להעיד עדים שלא בתצהיר ועיקרי העדות. על כל צד המבקש להעיד עדים מטעמו שלא באמצעות תצהיר, להגיש את הבקשה להזמנת עדים בד בבד עם הגשת תצהירי העדות הראשית. עותק מהבקשה ישלח ישירות לצד שכנגד.

4. על מנת שניתן יהיה לקדם את ההליך, מתבקשים הצדדים להקפיד על הגשת תצהירים בלוח הזמנים שנקבע. מובהר כבר כעת, כי ככלל לא תינתן ארכה להגשתם.

מזכירות – מעקב בהתאם.

ניתנה היום, ו' אב תשפ"א, (15 יולי 2021), בהעדר הצדדים ותישלח אליהם.


מעורבים
תובע: לילי קורדובה
נתבע:
שופט :
עורכי דין: