ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין פולינה פורטל בסי נגד גלי בן שבת :

לפני כבוד הרשם הבכיר אבי כהן

תובעת

פולינה פורטל בסי

נגד

נתבעת

גלי בן שבת

החלטה

בהתאם להוראתי, שוחחה היום טלפונית המתמחה בלשכתי עם התובעת לשם בירור האם התובעת קיימה אחר הוראות החלטתי הקודמת מיום 15.6.2021 (להלן: "החלטתי הקודמת") ובהתחשב במסמך אותו הגישה התובעת היום לבית המשפט ( ריכוז/תמליל קריא של תכתובות "וואטספ" עם הנתבעת), לפיהן, בין היתר, על התובעת לקבל ממשרד הפנים שאילתא עדכנית עם פרטי הנתבעת, לאחר מכן לגשת למזכירות בית המשפט ולקבל ממנה עותק של כתב התביעה, לאחר מכן לגשת לכתובת הנתבעת כפי שרשומה בשאילתא ולמסור את מסמכי כתב התביעה לנתבעת באמצעות מסירה או באמצעות הדבקתם, ולאחר מכן להגיש לבית המשפט הודעה בדבר מסירת מסמכי כתב התביעה בצירוף השאילתא ממשרד הפנים , וכל זאת עד יום 15.7.21 (היום).

בנוסף בהחלטתי הקודמת הוריתי לתובעת להגיש את העותק בן 156 העמודים שצירפה התובעת לכתב התביעה כשהוא קריא וברור, ואף ציינתי כי ככל והתובעת לא תקיים את כל ההוראות שניתנו בהחלטתי הקודמת עד ליום 15.7.2021, תימחק התביעה מחוסר מעש.

במענה לשאלה זו השיבה התובעת בשיחת הטלפון הנ"ל כי יש בידה שאילתא עדכנית ממשרד הפנים ובה פרטי הנתבעת. בנוסף לכך, היא לא הבינה אילו הוראות עליה לקיים פרט להגשת המסמך אותו הגישה היום ( תמלול קריא של תכתובות "וואטספ" עם הנתבעת), וכי ידוע לה שהכתובת הרשומה של הנתבעת הינה בעיר שדרות אך אין באפשרותה להגיע לעיר שדרות, וכי היא מעוניינת לשלוח את מסמכי כתב התביעה לנתבעת בדואר רשום.

בנסיבות הנ"ל אני מורה כך:

מבוטל הדיון הקבוע בפניי ביום 15.8.21, וזאת מאחר שהתובעת גרמה למצב שבו לנתבעת לא יתאפשר זמן הגנה חוקי (30 יום מיום המסירה) עד מחועד הדיון.

התובעת תגיש לתיק עד יום 21.7.21 עותק השאילתא הנ"ל שהוציאה לדבריה.

מובהר לתובעת, כי אם היא לא תקיים גם הוראת החלטתי זו, תימחק התביעה מחוסר מעש, ללא התראה נוספת.

תז"פ ביום 22.7.21

המזכירות תשלח החלטה זו לתובעת + תודיע לה טלפונית על קיומה.

ניתנה היום, ו' אב תשפ"א, 15 יולי 2021, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: פולינה פורטל בסי
נתבע: גלי בן שבת
שופט :
עורכי דין: