ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין לודמילה שינקרבסקי נגד מנא טכנולוגיות :

לפני כבוד הרשם הבכיר אבי כהן

תובעת

לודמילה שינקרבסקי

נגד

נתבעת

מנא טכנולוגיות - אי.סי.אי תקשורת חכמה בע"מ

החלטה

בהתאם להוראתי, התקשרה טלפונית שלשום המתמחה בלשכתי אל התובעת על מנת לברר עמה האם קיימה א חר הוראות החלטתי מיום 7.7.2021 ( להלן: "החלטתי הקודמת ") ובהתחשב בהודעת התובעת שהוגשה שלשום לתיק, לפיה מבקשת התובעת מבית המשפט לשנות את כתובת משרד הנתבעת לרחוב עטבין 43 פתח תקוה , לאור כך שהכתובת אליה ניגשה התובעת היא מחסן (לא נאמר בהודעה מהי אותה הכתובת שאליה ניגשה התובעת כמדווח).

לשיחת הטלפון במספר הטלפון המעודכן בתיק ענתה גברת בשם אנה, אשר הציגה עצמה כחברה של התובעת ומסרה שמספר הטלפון המעודכן בתיק הוא שלה (של גברת אנה), ולא של התובעת, לאור כך שהיא הגישה בשם התובעת , שלא מדברת בשפה העברית , את המסמכים לתיק.

באותה שיחה שאלה המתמחה את הגברת אנה האם התובעת קיימה את הוראות החלטתי הקודמת לפיה, בין היתר , על התובעת להוציא מרש ות התאגידים תדפיס עדכני של החברה הנתבעת עם פרטי בעליה ומנהליה, לאחר מכן לקבל ממזכירות בית המשפט עותק של כתב התביעה, לאחר מכן למסור לחברה הנתבעת את מסמכי כתב התביעה בכתובתה הרשומה בהתאם לתדפיס מרשות התאגידים, באמצעות מסירה או הדבקה ולבסוף להגיש לבית המשפט הודעה בדבר ביצוע המסירה לחברה הנתבעת ובצירוף התדפיס מרשות התאגידים.

הגברת אנה השיבה למתמחה כי ידוע לה מהתובעת שהכתובת המעודכנת של החברה הנתבעת היא בעיר שדרות, וכי התובעת לא ניגשה לכתובת זו לשם מסירת המסמכים משום שהכתובת רחוקה לתובעת והיא (הגברת אנה) אינה מבינה אילו הוראות עליה למסור לתובעת בכדי שתקיימן.

המתמחה בלשכתי הסבירה לגברת אנה בתמצית את החלטתי הקודמת כפי שתואר לעיל וביקשה מהגברת אנה להבהיר לתובעת באופן ברור כי ככל והתובעת לא תקיים עד ליום 30.7.2021 אחר ההוראות אשר ניתנו בהחלטתי הקודמת, תימחק באותו המועד התביעה מחוסר מעש בהתאם לרשום בהחלטתי הקודמת .

המזכירות תשלח ההחלטה לצדדים +תודיע לתובעת טלפונית על קיום ההחלטה .

המזכירות תקבע תז"פ 2.8.21 .

ניתנה היום, ו' אב תשפ"א, 15 יולי 2021, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: לודמילה שינקרבסקי
נתבע: מנא טכנולוגיות
שופט :
עורכי דין: