ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין עבוסי מארי נגד חאלד גנאם :

בפני כבוד סגנית הנשיא, השופטת שולמית ברסלב
המבקשת
עבוסי מארי

נגד

המשיב
חאלד גנאם

החלטה

1. לפניי בקשה למתן צו על פי סעיף 5 לחוק מניעת הטרדה מאיימת תשס"ב – 2001 (להלן: "החוק למניעת הטרדה מאיימת"), שיאסור על המשיב להטריד את המבקש בכל דרך ובכל מקום לרבות, מקום העבודה ו/או לאיים עליו ו/או ליצור קשר עימו כל קשר בין בכתב, בעל פה או בכל אמצעי אחר.

2. לאחר שעיינתי בבקשה על נספחיה ושמעתי את המבקש - אני קובעת דיון במעמד שני הצדדים ליום 13.7.21 שעה 12:00.

3. עד מועד הדיון או עד להחלטה אחרת, לפי המאוחר שבין שני המועדים - ניתן בזאת צו זמני בהתאם לסעיפים 4 ו-5 לחוק למניעת הטרדה מאיימת, לפיו נאסר בזה על המשיב לבצע את הפעולות הבאות:

א. להטריד את המבקשת בכל דרך ובכל מקום; וכן ב. לאיים עליה בכל דרך בין בעצמו ובאין באמצעות אחרים; וכן ג. ליצור עמה קשר בעל פה או בכתב או בכל אמצעי אחר (ובכלל זה טלפון או טלפון נייד, SMS ודואר אלקטרוני); וכן
ד. לבלוש אחר המבקשת, לארוב למבקשת, להתחקות אחר תנועותית או מעשיה או לפגוע בפרטיות ה בכל דרך אחרת; וכן ה. להימצא בקרבה של פחות מ- 10 מטרים מדירת המבקשת הנמצאת בבנין ברחוב קיסריה 26, חיפה.
יובהר, כי אין באמור כדי למנוע מהמשיב לעשות שימוש בדירת ו הנמצאת אף היא ב בנין רחוב קיסריה 26 חיפה ו/או ברכוש המשותף של הבניין.
ו. לשאת או להחזיק נשק.

4. המבקשת תחתום על כתב ערובה לפיצוי המשיבה במקרה בו יחול סעיף 9 לחוק למניעת הטרדה מאיימת, אם וככל שטרם עשתה כן.

5. המשיב רשאי להודיע בכתב כי הוא מסכים להוצאת הצו ובמקרה זה הוא יהיה פטור מלהתייצב לדיון ותוקפו של הצו יהיה כאמור בסעיף 6 לחוק למניעת הטרדה מאיימת.

6. פקיד בית המשפט ימציא עותק הבקשה, החלטה זו וזימון לדיון שנקבע למשיב עד ליום 8.7.21.

7. בהתאם לסעיף 5(ב)(2) לחוק הטרדה מאיימת אני מורה על מסירת הודעה על האיסור המפורט בסעיף 3 ו' להחלטה לפקיד הרישוי כהגדרתו בחוק כלי ירייה, התש"ט-1949 ולמשטרת ישראל.

ניתנה היום, כ"ז תמוז תשפ"א, 07 יולי 2021, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: עבוסי מארי
נתבע: חאלד גנאם
שופט :
עורכי דין: