ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין עקיבא טולוצ'ינסקי קבלנים לעבודות חשמל בע"מ נגד חברת חשמל בע"מ :

בפני כבוד ה שופט נאסר ג'השאן

העותרת
עקיבא טולוצ'ינסקי קבלנים לעבודות חשמל בע"מ

נגד

המשיבות
1.חברת חשמל בע"מ ח.פ. 520000472
2.אנרגוטק פרוייקטים בע"מ

פסק דין

1. העותרת מבקשת למחוק עתירתה ללא צו להוצאות. בגדר בקשתה למחוק את העתירה, הביאה העותרת את עמדת המשיבות. המשיבה מס' 1 , מבקשת כי בית המשפט יפסוק הוצאות, מאחר ובתום הדיון שהתקיים ביום 06.05.2021 בבקשה למתן צו ביניים נדחתה הבקשה, ובית המשפט קבע כי הוצאות הבקשה תהיינה לפי תוצאות ההליך. לפי עמדת המשיבה מס' 1 עומדת היא על הוצאותיה בגין הכנת תגובה לבקשה למתן צו ביניים. המשיבה מס' 2 הסכימה למחיקת העתירה ללא צו להוצאות.

2. בהחלטה מיום 13. 06.2021 התרתי למשיבה מס' 1 להשלים טענותיה בעניין ההוצאות, אולם היא בחרה שלא להוסיף לטענותיה שהובאו במסגרת בקשת העותרת.

3. ביום 06.05.2021 לאחר שבית המשפט דחה ניסיון העותרת להוסיף על טענותיה בכתב העתירה, הגיעו הצדדים להסכמה לפיה תידחה הבקשה למתן צו ביניים, יינתן היתר לתיקון כתב העתירה ועניין ההוצאות יהיה בהתאם לתוצאות ההליך. באותו יום אישרתי הסכמת הצדדים ונתתי לה תוקף של החלטה. ביני לביני, ולאור ביטול צו הביניים, התקבלה החלטת ועדת המכרזים, והמשיבה מס' 1 הודיעה לעותרת כי זו זכתה ב-60% מן הפריטים בסלים 1 ו- 2 במכרז. משכך ביקשה העותרת למחוק עתירתה ללא צו להוצאות .

4. כמוסכם, אני מורה על מחיקת העתיר ה. בעניין ההוצאות, ולאור העובדה כי הבקשה למתן צו ביניים נדחתה, והצדדים הסכימו כי ההוצאות תיקבענה בהתאם לתוצאות ההליך ולאחר ששקלתי טענות הצדדים ובאיזון הראוי , אני מחייב את העותרת לשלם למשיבה מס' 1 – חברת החשמל , הוצאות ושכ"ט עו"ד בגין הליך הבקשה למתן צו ביניים בסך 3,500 ₪. הסכום ישולם תוך 30 ימים מהיום , שאם לא כן יישא הפרשי הצמדה וריבית החל מהיום ועד התשלום הפועל. אי ן צו להוצאות לזכות המשיבה מס' 2.

5. הדיון הקבוע ליום 06.07.2021 – מבוטל בזאת.

6. המזכירות תסגור את התיק.

ניתן היום, ז' תמוז תשפ"א, 17 יוני 2021, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: עקיבא טולוצ'ינסקי קבלנים לעבודות חשמל בע"מ
נתבע: חברת חשמל בע"מ
שופט :
עורכי דין: