ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין רביע אלמטיראת נגד ציוד בע"מ :


לפני כבוד ה שופטת ארנה לוי

תובע
רביע אלמטיראת

נגד

נתבעות

  1. ציוד בע"מ
  2. שירביט חברה לביטוח בע"מ

החלטה

לאחר עיון בבקשה למינוי מומחה רפואי בתחום רפואת הכאב, בטענות הצדדים ובהמלצת המומחה הרפואי בתחום האורטופדי, החלטתי להיעתר לבקשה, למרות הספקות העולים מתשובת המומחה, ולא לחסום דרכו של התובע להוכיח פגיעתו גם בתחום זה.
אני ממנה בזאת את ד"ר ליאור דיין כמומחה רפואי בתחום רפואת הכאב בתיק זה.
המומחה יעיין במסמכים הרפואיים אשר יומצאו לו ע"י ב"כ בעלי הדין, יבדוק את התובע ויקבע ממצאים לגבי מצבו הרפואי בעקבות התאונה מיום 16.5.19. המומחה יתייחס לשאלת קיומה של תסמונת עצמאית ונפרדת מהפגיעה האורטופדית בתחום רפואת הכאב, וככל שקיימת – האם היא מקנה לתובע נכות רפואית צמיתה נוסף על הנכות בתחום האורטופדי ומהם הטיפולים הרפואיים להם נזקק התובע בגינה.
על מינויו של המומחה כאמור בהחלטה זו יחולו תקנות פיצויים לנפגעי תאונות דרכים (מומחים), התשמ"ז – 1986.
ב"כ בעלי הדין ימציאו למומחה הרפואי את כל המסמכים הרפואיים המצויים תחת ידם ואשר נוגעים לתובע בתוך 30 ימים מהיום. העתק כל פניה אל המומחה יועבר במישרין לצד שכנגד.
בשכר טרחת המומחה תישא הנתבעת עפ"י חשבונית שתומצא לה ע"י המומחה.
המומחה מתבקש לחתום על הצהרת ניגוד עניינים בהתאם לטופס 6 שבתוספת הראשונה לתקנות סדר הדין האזרחי, תשע"ט – 2018 ולהמציאה לבית המשפט ולבעלי הדין. ב"כ התובע ימציא עותק הטופס למומחה.
המומחה מתבקש ליתן את חוות דעתו בתוך 60 יום מיום קבלת המסמכים הרפואיים ובכפוף לתשלום שכר טרחתו. המומחה יפרט בחוות דעתו מה היו המסמכים הרפואיים שעמדו בפניו.
ב"כ התובע ימציא העתק החלטתי למומחה.

ניתנה היום, י"ד סיוון תשפ"א, 25 מאי 2021, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: רביע אלמטיראת
נתבע: ציוד בע"מ
שופט :
עורכי דין: