ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין אלברט בניזרי נגד צד ג' :

בפני כבוד ה שופטת רוני סלע

תובע

אלברט בניזרי
ע"י ב"כ עוה"ד ליז לוק אילוז

נגד

נתבעת

צד ג'
קרן אור שמש בע"מ
ע"י ב"כ עוה"ד זוהר יפת

פרגוטופ פרגולות ומערכות הצללה בע"מ

החלטה

ישיבת קדם משפט תתקיים ביום 22.4.21 בשעה 09:00.

על בעלי הדין להתייצב אישית לדיון ולכל דיון אחר. במקרה שאחד הצדדים הוא תאגיד, יתייצב מנהל מטעמו המוסמך לסיים את התיק, למעט במקרים של חברות ביטוח, עיריות ובנקים, אם ניתנה הסמכות לנציג/עורך הדין המופיע בדיון.

ככל שטרם עשתה כן, תמציא הנתבעת את ההודעה לצד השלישי בצירוף הזמנה לדין במסירה אישית כדין עד יום 11.10.20, בצירוף החלטה זו, ותגיש עותק מאישור המסירה תוך 14 יום לאחר מכן. כתב ההגנה להודעה לצד השלישי יוגש במועד הקבוע בדין.
בד בבד עם הגשת כתב הגנתו, יודיע הצד השלישי האם בכוונתו להגיש חוות דעת מומחה מטעמו. ככל שבכוונת הצד השלישי לעשות כן, יגיש את חוות הדעת מטעמו תוך 30 יום מהגשת כתב הגנתו.

גילוי מסמכים הדדי יתבצע תוך 30 יום מהיום. אם בדעת מי מהצדדים לשלוח דרישה מקדמית כלשהי, עליו להעביר דרישתו לצד שכנגד תוך 15 יום מהיום, והצד שכנגד יגיב לדרישה זו תוך 21 ימים מקבלתה. באשר לצד השלישי, המועדים שלעיל יימנו החל ממועד הגשת כתב ההגנה להודעה לצד השלישי.

כל בקשה בעניינים המנויים בתקנה 143 לתקנות סדר הדין האזרחי, התשמ"ד – 1984 (להלן: "התקנות"), תוגש לתיק בית המשפט ובמישרין לצד שכנגד תוך 60 יום מהיום. כל בקשה כאמור תידון בהתאם להוראות תקנה 241 של התקנות. בתגובה יציין המשיב את מספר הבקשה.
לא תוגש בקשה כאמור במועד, יסתיים שלב ההליכים המקדמיים.

לנוכח הפער בין חוות דעת הצדדים, יודיעו התובע והנתבעת עד ליום 4.11.20 עמדתם באשר למינוי מומחה מטעם ביהמ"ש.

המזכירות תמציא החלטה זו לצדדים.

תז"פ ליום 8.11.20.

ניתנה היום, ט"ז תשרי תשפ"א, 04 אוקטובר 2020, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: אלברט בניזרי
נתבע: צד ג'
שופט :
עורכי דין: