ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין דבורה צוקר נגד כלל חברה לביטוח בע"מ :

לפני כבוד ה שופט גלעד הס

תובעת
דבורה צוקר

נגד

נתבעת
כלל חברה לביטוח בע"מ

החלטה

בהמשך להודעת הצדדים מיום 7.8.19, אני מורה על מינוי מומחה מטעם בית המשפט וזאת לצורך בחינת המחלוקות המקצועיות בתיק זה, אני ממנה בזאת את פרופ' אברהם עורי, מנהל האגף השיקומי במרכז הרפואי רעות, כמומחה רפואי מטעם בית המשפט בתחום ה שיקום.
המומחה יעיין במסמכים הרפואיים אשר יומצאו לו על ידי בעלי הדין, יבדוק את התובעת ויקבע ממצאים באשר למצבה הרפואי והתפקודי וכן בשאלות שבמחלוקת לגבי מצבה הרפואי בהתייחס לפוליסת הביטוח. המומחה יתייחס בחוות דעתו לתנאי הפוליסה, אשר תומצא לו על ידי הצדדים.
ב"כ בעלי הדין ימציאו למומחה את כל המסמכים הרפואיים המצויים ברשותם ואשר נוגעים לתובעת בתוך 30 ימים מהיום. העתק כל פניה אל המומחה יועבר במישרין לצד שכנגד.
שכר טרחת המומחה יעמוד על סך 4,500 ₪.
בשכר טרחת המומחה, ישאו בשלב זה הצדדים בחלקים שווים. באחריות באי כח הצדדים והמומחה לדאוג כי שכר טרחת המומחה ישולם ישירות למומחה עובר לבדיקה.
המומחה מתבקש ליתן את חוות דעתו תוך 60 ימים ובכפוף לתשלום שכר טרחתו. המומחה יציין בחוות דעתו מה היו המסמכים הרפואיים שעמדו בפניו.
המומחה מתבקש להידרש בחוות דעתו למחלוקות בין הצדדים כפי שאלה באו לידי ביטוי בכתבי הטענות מטעם הצדדים לרבות בחוות הדעת מטעמם.
המומחה יגיש הודעה בדבר הסכמתו למינוי וזאת עד ליום 28.8.19.
תז"פ ליום 29.8.19.
המזכירות תעביר העתק מהחלטה זו למומחה מטעם בית המשפט.
ניתנה היום, ו' אב תשע"ט, 07 אוגוסט 2019, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: דבורה צוקר
נתבע: כלל חברה לביטוח בע"מ
שופט :
עורכי דין: