ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין דוד כנען נגד מלכה ווינר :

לפני כבוד הרשם בכיר אריה דורני-דורון

התובע:

דוד כנען

נגד

הנתבעת:

מלכה ווינר

פסק דין

בהתאם להסכמת הצדדים כאמור בפרוטוקול הדיון ולסמכותי לפי סעיף 79א לחוק בתי המשפט [נוסח משולב], התשמ"ד-1984, ולאחר ששמעתי את טענות הצדדים ועיינתי במובא בפניי, ולנוכח עדויות הצדדים הסתברות הגרסאות במאזן בדין האזרחי , מיקום הפגיעה ואופייה, התמונות מושא האירוע העדויות והתרשמותי , גודל הצומת, מיקום התאונה , טענת הגורם הנוסף, ובמכלול השיקולים , הריני קובע כי קיימת חלוקת אחריות של 40% לתובע ו60% לנתבעת.

לפיכך ובהתאם לאמור , ובהתייחס לגישתם המכובדת של הצדדים לסיום המחלוקת, ומכלול ההיבטים הראייתיים, ההידברות המוקדמת טרם חוות הדעת, התמונה, העדויות, היקף הנזק והטענות לגביו, חוות הדעת השמאית , גודל הצומת ואופן קרות התאונה,ובניכוי כל שאינו מוכח או אינו ניתן אלא במשורה בתביעות רכוש תאונות דרכים, הנתבעת תשלם לתובע סכום כולל הוצאות של 2,100 ש"ח.

הסכום ישולם ב- 4 תשלומים שווים ורצופים על סך 525 ש"ח כל תשלום, החל מ- 11.8.19 ובכל 11 בחודש העוקב. אי פירעון של תשלום במועד יעמיד את מלוא פסק הדין, בניכוי כל סכום ששולם על החשבון, לפירעון מידי, בתוספת ריבית והצמדה מהיום ועד התשלום בפועל , אולם איחור של עד 7 ימים לא יהווה הפרה ולא יפעיל הסנקציה.

המזכירות תשלח את פסק הדין לצדדים בדואר רשום עם אישור מסירה.

ניתן היום, ד' תמוז תשע"ט, 07 יולי 2019, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: דוד כנען
נתבע: מלכה ווינר
שופט :
עורכי דין: