ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין אפרת ביכלר נגד משה בובליל :

לפני כבוד ה שופט גלעד הס

תובעים

  1. אפרת ביכלר
  2. אופיר ביכלר

נגד

נתבעים

  1. משה בובליל
  2. דוד בובליל

החלטה

לאור הסכמת הצדדים על מינוי מומחה מטעם בית המשפט וזאת לצורך בחינת המחלוקות המקצועיות בתיק זה, אני ממנה בזאת כמומחה מטעם בית המשפט המהנדס דוד דב מרח' עין הקורא 10, ראשון לציון.

המומחה מתבקש להידרש בחוות דעתו למחלוקות בין הצדדים כפי שאלה באו לידי ביטוי בכתבי הטענות מטעם הצדדים לרבות בחוות הדעת מטעמם.
המומחה יבקר בנכס בתוך 30 יום מיום אישור המינוי, כאשר המומחה יתאם את הביקור בנכס עם באי כוח הצדדים ויקיים את הביקור בנוכחות כל באי כוח הצדדים באופן שאם יעדר אחד הצדדים לא יתקיים הביקור.
הצדדים ימסרו למומחה כל חומר רלבנטי שבידיהם, לרבות כתבי בית הדין וחוות הדעת שהוגשו לתיק בית המשפט וזאת תוך 30 יום מהיום, המומחה יציין בחוות דעתו אלו מסמכים היו בפניו לצורך חוות דעתו.
בשכ"ט המומחה יישאו, בשלב זה, הצדדים בחלקים שווים.
המומחה מתבקש להודיע לבית המשפט תוך 7 ימים מהיום: אם הוא יכול לקבל על עצמו את המינוי, אם יש לו את המומחיות הנדרשת לצורך מענה על השאלות שהצבתי בכתב המינוי ואם אין לו היכרות קודמת עם מי מהצדדים.
כמו כן, יעביר המומחה הצעת מחיר לעריכת חוות דעת במחלוקת נשוא התביעה, כאשר המחיר כולל מענה על עד 10 שאלות הבהרה (לרבות שאלות משנה).
רק לאחר שבית המשפט יתן אישור לגובה שכ"ט המומחה יחל במלאכת הכנת חוות הדעת.
הצדדים יהיו רשאים להפנות למומחה עד 10 שאלות הבהרה (לרבות שאלות משנה) בתוך 15 ימים מיום קבלת חוות דעתו של המומחה, והמומחה מתבקש להשיב בתוך 15 ימים נוספים.
המזכירות תעביר העתק מהחלטה זו למומחה מטעם בית המשפט.

נקבע לתזכורת פנימית ליום 07.11.2018.

ניתנה היום, י"ד חשוון תשע"ט, 23 אוקטובר 2018, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: אפרת ביכלר
נתבע: משה בובליל
שופט :
עורכי דין: