ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין מפגש הצומת ירכא בע"מ נגד אמיר נבואני :

בפני כבוד הרשם הבכיר ראמי נאסר

התובעת:

מפגש הצומת ירכא בע"מ

נגד

הנתבעים:

  1. אמיר נבואני
  2. בנדר נבואני

פסק דין

הצדדים הסמיכוני בדיון שהתקיים לפניי היום, לתת פסק דין על דרך הפשרה, לאחר שהסברתי לצדדים ולב"כ הצדדים את המשמעות של ההכרעה בדרך זו, וזאת מכח סמכותי לפי סעיף 79 א לחוק בתי המשפט [ נוסח משולב] התשמ"ד-1984.

יש לציין כי סעיף 79 א. לחוק יוצר הסדר שתחותלו על כל סוגי הסכסוכים בפני הערכאות ועל כל רכיבי ההכרעה בסכסוכים אלה, לרבות קביעת אחריות, אשם תורם, חלוקת אחריות ועוד. צדדים אשר מפקידים הכרעות אלה בידי בית המשפט על מנת שיפסוק על דרך הפשרה, מסכימים למעשה לקיצור משך ההתדיינות ביניהם ולקיום הליך מהיר שתוצאותיו סופיות, בכפוף לאפשרויות הערעור הקבועות בדין.

לאחר שעיינתי ובחנתי את טענות הצדדים בהתאם לכתבי הטענות והתצהירים שהוגשו לתיק, וכן לאחר שעיינתי בכל המסמכים שהגישו הצדדים לרבות חוות דעת הגרפולוגית שמונתה על ידי בית המשפט בהסכמת הצדדים , ולאחר ששקלתי סיכומי ב"כ הצדדים מהיום , ובשים לב להסכמת הצדדים הנ"ל, אני מחייב את הנתבעים, ביחד ולחוד, לשלם לתובעת סך כולל מע"מ של 18,900 ₪. נוסף על כך , אני מחייב את הנתבעים, ביחד ולחוד, לשלם לתובעת אגרת בית משפט בסך 470 ₪, הוצאות משפט בסך 2,340 ₪ ושכ"ט עו"ד בסך כולל של 3,000 ₪, ובסה"כ 24,710 ₪.

הסכומים האמורים ישולמו לב"כ התובעת תוך 30 יום מיום המצאת פסק הדין, שאם לא כן, ישאו הסכומים הפרשי הצמדה וריבית מהיום ועד למועד התשלום בפועל.

בנסיבות העניין, אני פוטר את התובעת מתשלום המחצית השניה של האגרה.

המזכירות תשלח העתק מפסה"ד לב"כ הצדדים.

ניתן היום, כ"ד תשרי תשע"ט, 03 אוקטובר 2018, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: מפגש הצומת ירכא בע"מ
נתבע: אמיר נבואני
שופט :
עורכי דין: