ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין עמק גלבוע נגד ענאד יוסף :


בפני
כבוד השופט זיאד הווארי, סגן נשיא

המבקשת/ הנתבעת:

עמק גלבוע

נגד

המשיב / התובע:

ענאד יוסף

החלטה

בפניי בקשת הנתבעת להורות על מחיקת סעיפים 6, 7, 21 ו- 22 מתצהירו של התובע וזאת מאחר ולטענתה מדובר בטענות עובדתיות חדשות שלא נזכרו בכתב התביעה, אלא לראשונה בתצהיר עדות ראשית בלבד, ולכן אלה מהוות הרחבת חזית ו/או שינוי חזית אסורה.

התובע בתגובותיו התנגד לבקשה וטען כי אין המדובר בהרחבת חזית אסורה ו/או בחריגה מגדר המחלוקת שהוצבה בכתב התביעה ו/או לשנות מחזית היריעה שבין הצדדים. לחלופין, ביקש לתקן את התביעה.

לאחר שבחנתי מכלול טענות הצדדים, סבור אני כי מאחר ואנו עדיין מצויים בשלב הליכי קדם משפט, אינני רואה כל טעם לבזבז זמן שיפוטי יקר על מנת לנתח את טענות הצדדים לעניין סוגיית הרחבת חזית ו/או שינוי חזית, כאשר במקביל ניתן להתיר לתובע לתקן את התביעה, כך שתתאים לכל העובדות החדשות שנכללו בתצהיר עדות ראשית מטעמו. לטעמי תיקון התביעה בשלב זה לא יגרום כל נזק לנתבעת. מכל מקום, הוצאות הצדדים ייבחנו בתום הדיון בהליך העיקרי.

בהינתן האמור, הנני מתיר לתובע לתקן את התביעה באופן שבו יתווספו כל העובדות החדשות להן טענה הנתבעת כי הן מהוות הרחבת חזית ו/או שינוי חזית.

התביעה המתוקנת תוגש לא יאוחר מיום 12/09/18 עם העתק לנתבעת, אשר תהא רשאית להגיש כתב הגנה מתוקן לתביעה המתוקנת לא יאוחר מיום 30/10/18 עם העתק לתובע, אחרת ישמש כתב ההגנה הנוכחי ככתב הגנה מתוקן לתביעה המתוקנת.

5. המזכירות תמציא החלטתי זו לב"כ הצדדים.

ניתנה היום, כ' אלול תשע"ח, 31 אוגוסט 2018, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: עמק גלבוע
נתבע: ענאד יוסף
שופט :
עורכי דין: