ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין מדינת ישראל נגד משה חורי :

בפני: כבוד השופט מ' חשין

המבקשת: מדינת ישראל

נגד

המשיב: משה חורי

עיון חוזר בהחלטת כבוד השופט ח' אריאל
בבית-המשפט העליון, מיום 27.10.98
בבש"פ 6466/98

בבית המשפט העליון

החלטה

בהחלטתי מיום 27.4.99 הארכתי את מעצרו של המשיב עד להחלטה אחרת, וביקשתי את כבוד השופטת רות אבידע כי תואיל לברר עניינים מסויימים. לאחר אותו בירור, כך הוספתי והחלטתי, ביקשתי כי החלטתה של כבוד השופטת תועבר אלי ואוסיף לדון בבקשתה של המדינה להאריך את מעצרו של המשיב.

ביני לביני, ביום 8.6.99, הרשיע בית-המשפט המחוזי בבאר-שבע את המשיב בדינו, ודחה ליום 27.6.99 את המשך המשפט לגזירת העונש. בעמוד 219 לפרוטוקול בית-המשפט קוראים אנו את הצהרתו של עורך-דין לילוף, בא-כוחו של המשיב, ולפיה מודיע הוא לבית-המשפט כי לא יבקש לשחרר את מרשו עד מתן גזר-הדין. משנמצא לנו כך, שוב אין מקום לקביעת המשך לשמיעת הבקשה שלפניי, ודינה של הבקשה, לכאורה, להתקבל.

אני שוקל להיעתר לבקשת המדינה ולהורות על מעצרו של המשיב לתשעים יום נוספים, החל ביום 25.4.99, או עד למתן גזר-דין בעניינו, לפי המוקדם. לעניין זה אבקש את תגובת המדינה ואת תגובתו של עורך-דין לילוף (או של עורך-דין קאזיס) עד ליום ראשון, 13.6.99, ולאחר קבלת תגובות אלה אחליט כנדרש.

מזכירות בית-המשפט מתבקשת להעביר החלטה זו, לאלתר - בשגר פקסימיליה ובדרך אחרת כמקובל - למדינה, לעורך-דין לילוף ולעורך-דין קאזיס.

היום, כ"ה בסיוון התשנ"ט (9.6.99).

העתק מתאים למקור
שמריהו כהן - מזכיר ראשי
99027120.G04


מעורבים
תובע: מדינת ישראל
נתבע: משה חורי
שופט :
עורכי דין: