ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין וינשטיין מטילסקי ליאת נגד וינשטיין ארז :

בפני: כבוד השופט ת' אור

המבקשת: וינשטיין מטילסקי ליאת

נגד

המשיב: וינשטיין ארז

בקשת רשות ערעור על פסק דינו של בית המשפט המחוזי בחיפה מיום 27.6.99 בתיק בר"ע 353/99 שניתן על ידי כבוד השופט י' יעקבי-שווילי

בשם המבקשת: עו"ד ציון סמוכה

בבית המשפט העליון

החלטה

בין יתר עילות תביעה שהיו למשיב בתביעה שהגיש נגד המבקשת, הוא טען גם לעילה בנזיקין נגד המבקשת, המבוססת על כך שהיא רימתה אותו בכך שאמרה לו, לקראת נישואיהם, שהיא אוהבת אותו, בה בעת, שלטענתו היה לה קשר אינטימי עם גבר זר, הן לפני הנישואין והן במהלכן, קשר אותו העלימה ממנו. בית המשפט לענייני משפחה מחק חלק זה של התביעה (כמו חלקים אחרים שלה), ועל כך ערער המשיב לבית המשפט המחוזי. בית המשפט המחוזי קיבל את הערעור וביטל את המחיקה על הסף של החלק האמור של התביעה. על כך הוגשה בקשה זו לרשות ערעור.

בית המשפט המחוזי לא קבע קביעה סופית, באשר לקיום עילת תביעה למשיב בשאלה האמורה. כל שקבע הוא, שאין להחפז ולמחוק חלק זה של התביעה קודם בירור מלא של העובדות.

הגעתי למסקנה, שמבלי להכריע בטענות המבקשת לגופן, יש לדחות את הבקשה לרשות ערעור. לאחר שיינתן פסק דין בבית המשפט לענייני משפחה ובמסגרת ערעור שיוגש על פסק דין זה - תוכל המבקשת לתקוף את ההחלטות כפי שתהיינה, אם בסופו של דבר יפסקו למשיב פיצויים בעילה האמורה.

אשר על כן, הבקשה לרשות ערעור נדחית ללא צורך בתשובת המשיב.

ניתנה היום, כג' בתשרי התש"ס (3.10.99).

העתק מתאים למקור
שמריהו כהן - מזכיר ראשי
99061150.E01 /עכב


מעורבים
תובע: וינשטיין מטילסקי ליאת
נתבע: וינשטיין ארז
שופט :
עורכי דין: