ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין אלכס טל נגד משרד התחבורה/אגף הרישוי :

בפני כבוד ה שופטת תמר שרון נתנאל

עותר

אלכס טל

נגד

משיבים

  1. משרד התחבורה/אגף הרישוי
  2. משרד הבריאות/המכון הרפואי לבטיחות
  3. המוסד לביטוח לאומי סניף נהריה

החלטה

לאחר שעיינתי במסמכים שצורפו לעתירה ובהבהרה שהוגשה על ידי ב"כ העותר, אני מותירה, בשלב זה, את סיווג התיק על כנו וקובעת את העתירה לדיון ליום 15.1.17 בשעה 09:00.

העותר ימציא לתיק ביהמ"ש, לא יאוחר מיום 26.10.15, אישור מסירה לפיו נמסרו העתירה על נספחיה וכן החלטה זו, למשיב ים, באמצעות פרקליטות מחוז חיפה (אזרחי).

המשיבים יגיש ו כתב תשובה לעתירה, על פי תקנה 10 לתקנות בתי המשפט לעניינים מינהלים (סדרי דין), תשס"א-2000 (להלן: " התקנות"), בתוך 30 ימים מהיום בו תומצא להם העתירה.

אין צורך בהגשת עיקרי טיעון.

ככל שצד מבקש לחקור מצהיר, יגיש בקשה מתאימה, על פי תקנה 15(ב) לתקנות, לא יאוחר מ- 14 ימים לפני המועד שנקבע לשמיעת העתירה.

בשלב זה תשקולנה המשיב ות 1 ו- 2, בחיוב, המצאה מיידית, של כל מסמכי הבדיקה במרב"ד לידי ב"כ העותר. מנגד - ישקול ב"כ העותר האם אין עתירתו לוקה באי מיצוי הליכים, בשל אי פנייה לוועדת הערר , מדוע לא ניתן היה להעלות בפני ועדת הערר בדיוק את אותן טענות אשר הועלו בעתירה, גם אם המסמכים מהמרב"ד טרם הומצאו לידיו (ולדרוש שם קבלתם), ממש כפי שהעתירה עצמה הוגשה בטרם הומצאו המסמכים לידי העותר וכיצד ניתן לפנות לבימ"ש זה, בטרם פנייה לוועדת הערר .

בנוסף, לא ברור מהי עתירתו של העותר נגד המשיבה 3 ואיזה סעד מבוקש לגבי משיבה זו וככל שלא יבחר לחזור בו מהעתירה ולפנות לוועדת הערר, עליו להבהיר זאת.

המזכירות תמציא החלטה זו, בדחיפות, לב"כ הצדדים.

ניתנה היום, י"ז תשרי תשע"ז, 19 אוקטובר 2016, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: אלכס טל
נתבע: משרד התחבורה/אגף הרישוי
שופט :
עורכי דין: