ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין עליזה מיכל לוי נגד יהושע לוי :

בפני כבוד ה שופטת ישראלה קראי-גירון

המבקשת

עליזה מיכל לוי

נגד

המשיבים
1.יהושע לוי
2.אלון וולך, עו"ד
3.כונס נכסים רשמי מחוז חיפה והצפון
4.בנק לאומי למשכנתאות בערבון מוגבל
5.בנק דיסקונט לישראל בעמ
6.עיריית קרית מוצקין
7.עיריית חיפה

פסק דין

(על דרק הפשרה)

לאור הסכמת הצדדים כאמור בפרוטוקול הדיון מיום 26.9.16 וההחלטה הנותנת לו תוקף ולאחר ששמעתי טענות הצדדים ושקלתי הנסיבות הספציפיות בתיק זה אני סבורה , כי בכפוף לתשלום 12,000 ₪ על ידי המבקשת לקופת הכינוס בתיק הפש"ר 409/08 בתשלומים שווים של 1 ,000 ₪ לכל חודש עוקב, החל מיום 5.11.16, יש להעניק למבקשת בתיק ה"פ 2929-05-16 את הסעדים המבוקשים על ידה בהליך.

לפיכך עם השלמת התשלומים האמורים בהחלטה זו זכאית המבקשת למתן פסק דין הצהרתי הקובע, כי הזכו יות בנכס בגוש 10428 חלקה 380/32, ברחוב יוספטל 10, קרית מוצקין (להלן: "הנכס") שייכות למבקשת והיא רשאית להירשם כבעלים של הזכויות בנכס כולו, בכפוף לר ישום ההלוואה המובטחת במשכנתא על זכויות אלו כאשר עול פרעון ההלוואה המובטחת במשכנתא על המבקשת.

בהתאמה, עיקולים שנרשמו על זכויות המשיב, מר לוי יהושוע, בנכס בגין חובות שהם חלק מהליך הפש"ר 409/08 בטלים בכפוף לביצוע המבקשת הנדרש ממנה בהליך זה .

בהתאמה – ירשום רשם המקרקעין הזכויות בנכס על פי האמור בפסק דין זה בכפוף לזכויות הב נק הממשכן , שזכויותיו ירשמו על מלוא זכויות המבקשת.

המבקשת תדאג לרשום הזכויותת על פי פסק דין זה לאחר השלמת התשלומים שעליה לשלם לקופת הכינוס על פי האמור בפסק דין זה, שניתן בבהתאם להסכמת הצדדים, כאמור בפרוטוקול הדיון.

ניתן היום, כ"ז אלול תשע"ו, 30 ספטמבר 2016, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: עליזה מיכל לוי
נתבע: יהושע לוי
שופט :
עורכי דין: