ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין עו"ד יהונתן צברי נגד רחל סופר :

בקשה מס' 104
בפני כבוד השופטת ורדה אלשיך – סגנית נשיאה

מבקשת

רחל סופר
ע"י ב"כ עו"ד א. רון ואח'

נגד

משיבים

  1. עו"ד איתן ארז
  2. עו"ד יהונתן צברי

בתפקידם כנאמנים לנכסי החייבת רחל סופר

3.כונס הנכסים הרשמי - מחוז ת"א
ע"י ב"כ עו"ד יוסי מססה

בית המשפט המחוזי בתל אביב - יפו

החלטה

עיינתי בבקשה מצאתי כי אין כל מקום ליתן עיכוב ביצוע.
עניין לנו בפסק דין שניתן לאחר התדיינות מפורטת וקובע ממצאים של עובדה, אשר הלכה פסוקה היא כי ערכאת הערעור לא תמהר להתערב בהם. זאת ועוד, חלק נכבד מן הטענות בבקשת עיכוב הביצוע נסב על עניינם שאינם רלוונטיים. אכן, כהונתו של המשיב 2 כבעל תפקיד הופסקה וכמו כן תלויה ועומדת בקשה להעברת המשיב 1 מתפקידו, אלא שאין בכך כדי לאיין פסקי דין שניתנו לאחר שבית משפט בחן את הראיות.

אעיר; הובהר במפורש בפסק הדין כי הוא אינו נסמך על המסמכים שהחייבת או מי מטעמה טענו כי הם מזויפים. אם לא די בכך, הרי שבשלב זה בקשתה של החייבת להעביר את עו"ד ארז מתפקידו הגיע למצב שאינו נוח לחייבת בלשון המעטה וזאת לאחר שהודיע שאין בכוונתה להפקיד הערובה שבית משפט הורה על הפקדתה כתנאי לדיון בבקשה.

יוצא כי מעבר לבעייתיות שבעצם ההסתמכות על הבקשה להעברת המנהל המיוחד מתפקידו הרי שאף לגופם של דברים ספק אם סיכויי החייבת להגיע לסעד המבוקש על ידה הינם גבוהים.

סוף דבר, אין מקום לבקשת עיכוב הביצוע ואני דוחה אותה. לפנים משורת הדין וכדי למנוע יצירת מצב בלתי הפיך. הנני מורה לנאמן שלא לנקוט בהליכי מאסר או הלכים פוגעניים אחרים כנגד החייבת , למשך ארבעה עשר יום. זאת בכדי לאשפר לחייבת למצות זכויותיה ולפנות לבית המפשט העליון היה ותרצה בכך.

בכפוף לאמור לעיל הבקשה לעיכוב ביצוע נדחית.

המזכירות תודיע החלטתי.

ניתנה היום, כ"א אייר תשע"ב, 13 מאי 2012, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: עו"ד יהונתן צברי
נתבע: רחל סופר
שופט :
עורכי דין: