ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין יוסף אפרים נגד דן מחצבים בע"מ :

1

בתי המשפט

בית הדין האזורי לעבודה

ב ב א ר - ש בע

עב 003770/07

בפני:

כבוד השופט אילן סופר

תאריך:

10/11/2008

בעניין:

יוסף אפרים

ע"י ב"כ עו"ד

דלומי

התובע

נ ג ד

דן מחצבים בע"מ

ע"י ב"כ עו"ד

חן ליאתי

הנתבעת

נוכחים:

התובע ובא כוחו

נציג הנתבעת וב"כ הנתבעת

פרוטוקול

ב"כ הנתבעת

כאשר בית הדין אומר לי מה היו שעות העבודה באמצע השבוע אני אומרת שהתובע עבד 9 שעות וחצי, אני מתקנת שעות העבודה בפועל מצויים ביומנים של משרד הבטחון, הוא עבד בפרוייקטים של משרד הבטחון. מדפיסים שעון כניסה. היו ימים שהוא לא עבד שעות נוספות , והיו ימים שעבד פחות שעות. בהתחלה היה פירוט לפי משכורת . התובע בפועל עבד פחות שעות ממה שנכתב, ויש לנו אפשרות להוכיח זאת. התובע לא עבד בכל יום שישי . היו ימי שישי שעבד עד השעה 10:00 , 11:00 .

ב"כ התובע

התובע תובע 30 ימי שישי .

ב"כ הנתבעת

לכל היותר מדובר ב – 4 שעות נוספות. לפי החישוב לא מגיע 4 ימים נוספים של הבראה משום שהוא לא עבד כל התקופה . התובע עבד עד ספטמבר 2006 . באוקטובר חזר לכמה ימים ואח"כ שוב נטש את מקום העבודה.

לגבי ימי חופשה יש רישום בתלוש השכר , ויומן חופשות . התובע לא הגיע מיוזמתו , לקח 5 ימי חופשה עפ"י רצונו . מדובר ברישום של משרד הבטחון. היו ימים שהתובע לא התייצב בזמן לעבודה והנתבעת נקנסה בגין כך . ביום העבודה האחרון שהוא טוען שפוטר , מרשתי לא עבדה באותו יום , ומרשתי לא קיבלה שכר עבור יום זה.

ב"כ התובע

מי שניסח את כתב התביעה הוא נציג ההסתדרות , ויכול להיות שיש אי דיוקים . התובע לאחר שמסיים את העבודה וזאת על מנת לתת אינדקציה לביה"ד , התובע חותם במשך חודשיים אבטלה , ובעבור הימים האלה לא קיבל תמורה. מדובר באדם קשה יום. גם אם מדובר בחסר של חודש יש לבדוק . מדובר בניסוח של כתב התביעה של מר סולומון כהן ויש טעות קולמוס.

התובע דבק בגירסתו לגבי סיום העסקתו , ומבחינתו כל סכום הוא משמעותי עבורו.

באי כח הצדדים

אנו מודיעים כי הגענו להסכם פשרה לפיו לסילוק סופי ומוחלט של כל תביעות התובע כלפי הנתבעת ומבלי להודות בכל טענה מטענות הצדדים תשלם הנתבעת לתובע סך של 12,500 ₪ כפיצויי פיטורים מוגדלים וזאת בתוך 30 יום מיום שהתובע ימציא לנתבעת אישור בדבר שיעור המס שיש לנכות אם בכלל . לצורך זה הנתבעת תעביר לידי התובע בתוך 7 ימים מהיום טופס 161

אנו מבקשים ליתן תוקף של פסק דין להסכמה זו .

פסק דין

1. ניתן בזאת תוקף של פסק דין להסכמה דלעיל.

2. המזכירות תשיב את האגרה לתובע בהתאם לתקנות .

ניתן היום י"ב בחשון, תשס"ט (10 בנובמבר 2008) במעמד הצדדים הנוכחים.

אילן סופר - שופט

003770/07עב 734 שוש משיח