ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין רוזט ארביבו נגד קופת חולים מאוחדת :

בית דין אזורי לעבודה בירושלים

בפני השופטת דיתה פרוז'ינין – נשיאה

רוזט ארביבו
התובעת

ע"י ב"כ עו"ד אריאל רובין

נ ג ד

1.קופת חולים מאוחדת
2.נוה עמית - מעון הרופא
הנתבעות

ע"י ב"כ עו"ד אילת דגן

החלטה

1. לפני בקשת התובעת להורות על מחיקת סעיפים 13-15 לתצהירה של הגב' אתי מלכי, רו"ח אצל הנתבעת ועדה מטעמה (להלן - גב' מלכי). זאת משום שסעיפים אלו מהווים הרחבת חזית.

2. טענות הצדדים
טוענת התובעת, כי האמור בסעיפים 13-15 מהווה הרחבת חזית. שכן, בסעיפים אלו נטען כי התובעת קיבלה תשלום פיצויי פיטורים ביתר, ולפיכך עליה להשיב סך של 3,864 ₪. טענה זו לא נזכרה עד כה בכתב ההגנה או במסגרת הפלוגתאות ואין מקום להעלותה עתה.
זאת ועוד. להוכחת טענתה, מפנה הגב' מלכי לנספח ו2 אשר בו חושבו פיצויי הפיטורים ביתר (להלן - המסמך). ממסמך זה עולה כי נערך ביום 16.11.10, היינו לפני הגשת התביעה. מכאן, שמדובר בטענה שהיתה ידועה לנתבעת ואינה חדשה. לפיכך, יש להורות על מחיקת הסעיפים לרבות הוצאתו של המסמך.

3. הנתבעת אינה מכחישה את האמור, ואולם טוענת כי סעיפים אלו הובאו כסעיפי רקע שנועדו להדגיש כי התובעת קיבלה את כל הסכומים להם היא זכאית אף ביתר. עם זאת, הנתבעת מוכנה לשנות את סעיף 15, כך שיובהר כי הנתבעת אינה מבקשת החזר של הסכום ששולם ביתר.

3. משהבהירה הנתבעת כי אין מדובר בדרישה להשבת הסכום, נדחית הבקשה למחיקת סעיפים 13-15 מתצהיר הנתבעת, מה גם שבמסגרת הפלוגתאות נקבע כך:
"האם זכאית התובעת להשלמת פיצויי פיטורים, וככל שכן באיזה שיעור" (פלוגתא 2, דיון מיום 11.10.11)
מכאן, שהוסכם בין הצדדים כי שולמו לתובעת פיצויי פיטורים והמחלוקת שנותרה היא מה שיעורם. על כן גובה הפיצויים ששולם על פי טענת הנתבעת רלבנטי למחלוקת בין הצדדים.

כאמור הבקשה נדחית.
הוצאות בקשה זו יילקחו בחשבון עם סיום ההליכים בתיק זה ובהתאם לתוצאה..

ניתנה היום, י"א ניסן תשע"ב, 03 אפריל 2012, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: רוזט ארביבו
נתבע: קופת חולים מאוחדת
שופט :
עורכי דין: