ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין חיים זכור נגד יעקב יהל :


בפני כבוד השופטת אינעאם דחלה-שרקאוי

מבקשים/נתבעים

1.יעקב יהל
2. דורון יהל (בפשיטת רגל בבית המשפט המחוזי)

נגד

משיב/תובע

חיים זכור

בית משפט השלום בבית שאן

פסק דין

בפני בקשה לסילוק התביעה על הסף כאשר לטענת המבקש, מדובר בתביעה אשר הוגשה בעבר בעילה שיטרית ונמחקה ע"י כבוד השופטת עיריה מרדכי וגם מהטעם כי המשיב לא עמד בהוראות חוק הסדרת הלוואות חוץ בנקאיות תשנ"ג- 1993 (להלן :"החוק") , שכן לכתב התביעה לא צורף עותק מההסכם והפרטים המהותיים שצריך לכלול הסכם כזה, וזאת לאור הוראות סעיפים 2,3 ו- 8 לחוק.

ביום 22/12/11 נתבקש המשיב להגיב לבקשה תוך 20 יום.

ביום 22/2/12 הגיש ב"כ המשיב, בקשה להתפטר מייצוגו של המשיב וכן בקשה להאריך את המועד להגשת תגובה.

בהחלטתי מיום 23/2/12 הארכתי למשיב את המועד להגשת תגובה עד ליום 30/3/12, והבקשה לשחרור מייצוג הותנתה בהמצאת כתובתו של המשיב לבית המשפט לרבות הגשת אישור ממנו ניתן ללמוד כי המשיב יודע על הדיון הקבוע ליום 30/4/12 .

מעיון בתיק עולה כי עד היום לא הומצאה כתובתו של המשיב לבית המשפט ואף לא הומצא אישור כלשהו, ובנסיבות אני רואה את ב"כ המשיב כמייצג של המשיב בתיק זה.

לאחר עיון בבקשה לדחיית התביעה על הסף ונספחיה, ובעיקר לאור הטענות המועלות בה, לרבות העובדה כי הוגש נגד המשיב כתב אישום לפי חוק איסור הלבנת הון התש"ס- 2001, ובהעדר כל תגובה מטעם המשיב, אני נעתרת לבקשת המבקש ומורה על מחיקת התביעה על הסף.

בנסיבות הדיון הקבוע ליום 30/4/12 מבוטל בזאת.

המשיב יישא בהוצאות המבקש בסך של 2,500 ₪ ובשכר טרחת ב"כ המשיב בסך של 5,000 ₪.

סכומים אלו ישולמו תוך 30 יום מיום קבלת פסק הדין, שאם לא כן יתווספו אליהם הפרשי הצמדה וריבית כחוק מהיום ועד התשלום בפועל.

המזכירות תשלח פסק דין זה לצדדים.
ניתן היום, כ"ג ניסן תשע"ב, 15 אפריל 2012, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: חיים זכור
נתבע: יעקב יהל
שופט :
עורכי דין: