ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין מדינת ישראל נגד אנס נופל :

בפני כבוד השופט עודד שחם
המאשימה
מדינת ישראל

נגד

הנאשם
אנס נופל


נוכחים: ב"כ המאשימה עו"ד מוטי בניטה
המשיב וב"כ עו"ד לאה צמל מטעם הסנגוריה הציבורית

בית משפט השלום בירושלים

פרוטוקול

ב"כ המאשימה: מדובר בתיק שהותלו בו ההליכים ביום 18.3.12, הוצא צו מעצר כללי, הנאשם לא התייצב לדיונים. מבקש לשחררו בתנאים של הפקדה כספית לשיקול דעת ביהמ"ש וערבות צד ג'. מדובר בתיק של זיוף מסמך משנת 09. הוא לא התייצב לשני דיונים אחרונים בעניינו, בינואר ומרץ. דיון ראשון הסניגור אמר ששוחח איתו בבוקר והוא אמר שהוא לא יבוא כי הוא בדרך לעבודה. שוחחתי עם הנאשם והוא אמר שהוא מיוצג בתיק אחר ע"י עו"ד ג'רייסי ומתעתד לצרף תיק זה לתיק האחר שבו קבועים טיעונים לעונש.

ב"כ הנאשם: אני דיברתי עם עו"ד ג'רייסי והוא מאשר את כוונתו הכנה לאחד את התיקים. התיק המקורי הוא אצל כבוד השופט בן דור והתיק עם ההתלייה אצל כבוד השופטת זיסקינד. העו"ד מבקש שהנאשם יגיע אליו ויחתום ייפוי כח כדי לצרף תיקים. לגבי אי התייצבותו לדיונים הוא חי בנגב. הנאשם למד את הלקח. השופטת הוציאה צו מעצר עם תשלום 1500 ₪ לנאשם אין כסף, הם נעצרו בלטרון. אחיו נשאר לשמור על הרכב כי אין לו רישיון נהיגה. הוא מוכן לחתום אפילו על 10,000 ₪.


החלטה

בפניי בקשה לשחרור בתנאים.

נגד המשיב תלוי ועומד הליך פלילי. המשיב לא התייצב לשני דיונים. לא ניתן לכך הסבר מניח את הדעת. בנסיבות אלה יש הצדקה להתנות את שחרורו של המשיב לא רק בחתימה על התחייבות עצמית אלא גם בהפקדה כספית. בהתחשב בכך שהדיון מתקיים סמוך לכניסת החג, ולמועד הדיון הצפוי בעניינו של המשיב, וכן בהתחשב בטענותיו לעניין מצבו הכלכלי, נקבע בזה כי המשיב ישוחרר בתנאי שיחתום על התחייבות בסך של 3000 ₪, וכן יפקיד סך של 500 ₪ כאשר ההפקדה תיעשה עד ליום א' 15.4.12 שעה 13:00. הובהר למשיב כי אי עמידה בתנאי זה פירושה הפרה של תנאי השחרור, אשר עלולה להביא למעצרו. הודע למשיב כי ההליכים בתיק שבכותרת חודשו, וכי עליו להתייצב לדיון בתיק האמור בפני כבוד השופטת זיסקינד ביום 16.4.12 שעה 11:30. נרשמת בזה התחייבות המשיב להתייצב לדיון במועד האמור.

ניתנה והודעה היום כ' ניסן תשע"ב, 12/04/2012 במעמד הנוכחים.

עודד שחם, שופט


מעורבים
תובע: מדינת ישראל
נתבע: אנס נופל
שופט :
עורכי דין: