ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין מדינת ישראל נגד יוסי דהן :

מדינת ישראל

נ ג ד

יוסי דהן (עציר)

בית משפט השלום בפתח-תקוה

בפני כב' השופטת ניצה מימון שעשוע

ב"כ המאשימה עו"ד שירי וידן ועו"ד רחל אוליבה תמם

ב"כ הנאשם - עו"ד סורין פולינה מטעם הסניגוריה הציבורית

החלטה

כנגד המשיב הוגש כתב אישום ביום 21.12.10 המייחס לו תקיפה חבלית של קטינה לפיו במהלך ויכוח עם הקטינה המתלוננת היכה את פניה במכת אגרוף וגרם לה לעקירת שתי שיניים קדמיות.

המשיב שוחרר בעקבות הדיון בתנאים של מעצר בית מלא, פיקוח ואי יצירת קשר עם מי מהנחקרים בתיק. לאחר תסקיר ודיונים נוספים , ניתנו למשיב שעות יציאה להתאווררות בפיקוח וליווי צמוד, מועדו ההתאווררות אף הוגברו בהסכמה ביום 5.6.11 עד כי הותר למשיב לצאת כל יום לשעתיים

בפיקוח צמוד.

בדיון האחרון שהתקיים בענין תנאי השחרור, כאשר המשיב ביקש לבטל את מעצר הבית, נקבע כי ינתן תסקיר שרות מבחן בענין ושעות היציאה להתאווררות הוגדלו ל - 4 שעות ביום בפיקוח.

כיום הוגשה בקשה לעיון חוזר וזאת בצמוד להגשת כתב אישום נוסף כנגד המשיב שעניינו עבירות של הפרת הוראה חוקית ואיומים. על פי כתב האישום החדש שהוגש בתל אביב, המשיב שהה ביום 17.1.12 בשעת בוקר מוקדמת במועדון בתל אביב, וזאת שלא במסגרת שעות ההתאווררות וללא פיקוח, באותו מועדון פגש המשיב במתלוננת ואיים עליה בכך שעשה תנועת שיסוף על צווארו.

המתלוננת נמלטה לשרותים והזעיקה את המשטרה. בכך הפר המשיב הן את ההוראה בדבר מעצר הבית למעט שעות ההתאווררות בפיקוח והן את ההוראה לאי יצירת קשר עם המתלוננת .

עוד יצטיין כי מהודעת המתלוננת שנמסרה באותו אירוע מסרה כי ראתה אותו עוד כמה פעמים במועדונים בשעות שבהם היה אמור להימצא במעצר הבית ובכל אחת מהפעמים ברחה לפני שהספיק להתקרב אליה.

המשיב בחקירתו הודה כי הפר את תנאי השחרור והלך למסיבת רווקים במועדון. מהאמור עולה כי המשיב הפר ביותר מפעם אחת את תנאי השחרור ולא זו בלבד אלא שכאשר פגש במתלוננת עשה לעברה תנועה והטיל עליה אימה. על אף שהמתלוננת סיימה את עדותה במסגרת התיק העיקרי, יש חומרה רבה בהתנהגותו של הנאשם העלולה למנוע מעדים אחרים בתיק להעיד ואף ממשיכה ופוגעת במתלוננת עצמה.

לא זו בלבד אלא שהתנהגות המשיב מראה כי אין לתת בו אמון שיקיים תנאי שחרור כאלה ואחרים שיושתו ועליו ועל כן איני רואה מקום לבחון חלופת מעצר אחרת.

אמנם המשיב שהה במעצר בית תקופה ממושכת של מעל שנה, ואולם אין לומר כי לא יתקיימו דיונים בעניינו ותנאי השחרור נבחנו מעת לעת לגופם בהתאם לשינויי הנסיבות והראיה היא שבית המשפט לא סבר כי יש מקום להתיר לנאשם לצאת מהבית בשעות מעבר לשעות ההתאווררות ולמרות זאת עשה הנאשם דין לעצמו ואף ניצל את יציאתו לצורך איום על המתלוננים.

לפיכך, אני מורה על מעצר המשיב עד לתום ההליכים.

לעניין חילוט הערבויות, אני קובעת דיון בנוכחות עו"ד גוטליב הנמצאת בחופשת לידה וזאת ליום 02/02/12 שעה 11:30.

הערבים יתייצבו לדיון.

ניתנה והודעה היום כ"ז טבת תשע"ב, 22/01/2012 במעמד הנוכחים.


מעורבים
תובע: מדינת ישראל
נתבע: יוסי דהן
שופט :
עורכי דין: