ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין מדינת ישראל נגד ויקי גולן :

מדינת ישראל

נ ג ד

ויקי גולן

בית משפט השלום בנתניה

בפני כב' השופט חגי טרסי

ב"כ המאשימה - עו"ד קוטלובסקי

ב"כ הנאשם - עו"ד לנג

הכרעת דין

הנאשם הודה בכל העובדות הנטענות בכתב האישום המתוקן. לפיכך הנני מוצא את הנאשם אשם בעבירות אשר יוחסו לו בכתב האישום המתוקן: שינוי זהות של רכב והפרעה לשוטר - עבירות על סעיפים 413 ט ו- 275 לחוק העונשין, התשל"ז - 1977 ובכך יורשע.

גזר דין

הנאשם הורשע על פי הודאתו במסגרת הסדר טיעון בכתב אישום מתוקן בו יוחסו לו עבירות של שינוי זהות של רכב והפרעה לשוטר. על פי עובדות כתב האישום המתוקן במועד בלתי ידוע לפני יום 27/02/08 הניח הנאשם על טרקטורון שנגנב באמצע שנת 2007 לוחית רישוי שונה מהלוחית המקורית. ביום 27/02/08 נתפס הנאשם כשהוא נוהג בטרקטורון וכשהורה לו שוטר לעצור התעלם מקריאות אלה ופתח בנסיעה מהירה עד שנחסם על ידי משאית.

לחובת הנאשם הרשעה קודמת בעבירות דומות של קבלת רכב גנוב וזיוף מסמכי רכב , אך ראוי לציין כי מדובר בעבירה ישנה אשר בוצעה בשנת 1999. מעבר לרישום זה אין לחובת הנאשם הרשעות נוספות ואף אין לחובתו תיקים פתוחים נוספים. מאז ביצוע העבירות הנוכחיות חלף פרק זמן ניכר של 4 שנים כמעט. כתב האישום תוקן לקולא לנוכח קשיים ראיתיים. הנאשם הודה במיוחס לו , נטל אחריות וחסך זמן ציבורי ניכר. בנסיבות אלה ההסדר שגובש סביר ועל כן אכבדו, תוך שחומרת המעשים והעבר יבואו לידי ביטוי בקביעת גובה הקנס.

אשר על כן, הנני דן הנאשם לעונשים הבאים:

1. 5 חודשי מאסר על תנאי והתנאי הוא כי במשך שלוש שנים מהיום לא יעבור אחת העבירות בהם הורשע בהליך שלפני או כל עבירה על סימן ה' 1 לפרק יא לחוק העונשין.

2. קנס בסך 2200 ₪ או 50 ימי מאסר תמורתו. הקנס ישולם בשלושה תשלומים חודשיים, שווים ורצופים החל מיום 10/02/12.

הטרקטורון יוחזר לבעליו.

זכות ערעור תוך 45 יום מהיום.

המזכירות תסרוק את כתב האישום המתוקן והמוצג ע/1.

ניתנה והודעה היום א' טבת תשע"ב, 27/12/2011 במעמד הנוכחים.


מעורבים
תובע: מדינת ישראל
נתבע: ויקי גולן
שופט :
עורכי דין: