ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין מדינת ישראל נגד חי טולדנו :

מדינת ישראל

נ ג ד

חי טולדנו (עציר)

בית משפט השלום בפתח-תקוה

בפני כב' השופטת ניצה מימון שעשוע

ב"כ המאשימה עו"ד שירי וידן ו/או עו"ד יניב פרטוק

ב"כ הנאשם עו"ד כתבי

הכרעת דין

על יסוד הודאת הנאשם אני מרשיעה אותו בעבירה של התפרצות לבית מגורים וזאת בהתאם לכתב האישום המתוקן.

גזר דין

הנאשם שהינו בן 27 שנים הורשע על פי הודאתו בפריצה לדירת מגורים. ההתפרצות בוצעה במהלך יום ה-25/08/11 כאשר בעלי הדירה לא היו בבית. בפועל, לא נגנב רכוש מן הדירה.

לנאשם עבר פלילי מכביד בעבירות רכוש לרבות התפרצויות. לאחרונה נדון ביום 28/11/10 בגין עבירה של התפרצות לבית מגורים וגניבה בתיק 11372-07-10 ועונש של 14 חודשי מאסר בפועל -12 חודשי מאסר על תנאי שהינם ברי הפעלה בתיק זה. הנאשם שוחרר ממאסרו האחרון ביום 08/08/11 וביצע העבירה הנוכחית תוך פחות מחודש ימים.

מעיון בגיליון הרישום הפלילי עולה שעוד מנעוריו הסתבך הנאשם בעבירות כנגד הרכוש, עבירות אלימות, עבירות סמים וריצה מס' עונשי מאסר בפועל לתקופות לא קצרות.

עולה מטיעוני הסנגורית וגזר הדין בתיק הקודם, כי הנאשם עבר ילדות קשה על רקע גירושין של הוריו ומשבר כלכלי ולמרבה הצער הוביל את המצוקה האישית והכלכלית לפגיעה מתמשכת ברכוש הציבור ובטחונו האישי.

אני זוקפת לקולא את נטילת האחריות וחסכון בזמן שיפוטי והעובדה שלא נגרם למתלוננים נזק רכוש מעבר לאי הנעימות והטרדה הכרוכים בעצם ההתפרצות ואי הסדר שנבע כתוצאה מכך.

אני גוזרת על הנאשם את העונשים הבאים:

אני מפעילה את המאסר המותנה של 12 חודשים בתיק פלילי 11372-07-10, גוזרת על הנאשם בגין העבירה בתיק זה 12 חודשי מאסר בפועל. המאסר שהוטל והמאסר המותנה ירוצו בחופף בהתאמה, כך שירצה 18 חודשי מאסר בפועל וזאת החל מיום מעצרו 01/09/11.

כמו כן 8 חודשי מאסר על תנאי למשך 3 שנים משחרורו שלא יעבור עבירה מסוג פשע כנגד הרכוש.

ערעור כחוק תוך 45 ימים לבית המשפט המחוזי.

ניתנה והודעה היום א' טבת תשע"ב, 27/12/2011 במעמד הנוכחים.


מעורבים
תובע: מדינת ישראל
נתבע: חי טולדנו
שופט :
עורכי דין: