ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין מדינת ישראל נגד סיריקי אוטרה :

מדינת ישראל

נ ג ד

סיריקי אוטרה

בית משפט השלום קרית-גת

כב' השופטת בכירה רובין לביא

רס"ב יעל אדרי.

החשוד - הובא ממעצר ובא כוחו - עו"ד אבו עאמר, ס. ציבורית.

החלטה

בפני בקשה להורות על מעצר המשיב למשך 3 ימים, בגין אירוע של תקיפה, שאירע על פי הנטען אמש.

המשיב תושב חוף השנהב, עובד בקיבוץ ארז בדרום וגר בדירה בתל-אביב.

המתלוננת תושבת סרילנקה שבצאלון, אף היא גרה בתל-אביב. השניים היו בני זוג תקופה מסוימת ולדברי החשוד היא אף גרה אצלו. לדבריו, היא הייתה חולה אחרי ניתוח לב, אולם לפני כחודשיים, לדבריו, החלו בעיות ביניהם והוא עזב אותה אך היא לא מרפה: כל הזמן מתקשרת אליו, מתחננת שישוב אליה, ובינתיים יש לו חברה חדשה שהוא פגש כפי הנראה באינטרנט, רבלה, אף היא עובדת זרה מהפיליפינים, שעובדת באזור. אתמול הגיעה אליו רבלה למקום עבודתו בארז ולפתע הגיעה למקום המתלוננת, שהבחינה בהם יחדיו. המתלוננת מודה כי ניגשה אליו ותפסה אותו בחולצה מקדימה ושאלה למה הוא מתנהג כך. לדבריה, בתגובה הוא העיף את ידה ועיקם אותה, הוסיף ואיים עליה באומרו "אני אהרוג אותך". לדבריה, בהמשך נתן לה מכה בראש ומכות בכל הגוף, אף שאין לה סימני חבלה חיצוניים כלשהם, אלא רק כאבים.

החשוד מודה כי תפסה אותו מהג'קט אף שלדבריו זה היה מהגב. לדבריו, היא גם נתנה לו שתי סטירות ובתגובה תפס לה את היד. מכחיש שנתן לה מכות בראש ובגוף. לדבריו, את תחילת האירוע ראתה גם רבלה אך היא מיד עלתה על אוטובוס לתל אביב שכן הם נמצאו בשלב זה בתחנת האוטובוס.

נעשה ניסיון לאתר את רבלה על פי מספר טלפון שמסר החשוד למשטרה, אולם מדובר במכשיר מכובה. לחשוד אין את כתובתה וטוען שיתכן ושגה במספר הטלפון ולצורך זאת עליו לקבל מכשיר הטלפון שלו משב"ס כדי לבדוק את המספר שנמצא בזיכרון. אולם, לשאלת ביהמ"ש התברר, כי הכיר אותה באמצעות האינטרנט, ולכן על פי בקשת ביהמ"ש מסר את כתובתה באינטרנט לחוקרת כדי שניתן יהיה לזמנה באמצעות האינטרנט.

מדובר למעשה בעדות מול עדות ובמי שאין ספק כי ניגשה אליו על רקע קנאה והיא זו שתפסה אותו תחילה בחולצה. לטענת הסנגור לחשוד אין עבר פלילי כלשהו והוא אדם נורמטיבי מתפקד ועליו לשוב לעבודתו בבניין.

לשאלת ביהמ"ש, ענה החשוד, כי מעבידו אריה שוקי, פל' ***-*******, יהיה מוכן הן לערוב לו והן לפקח עליו בביתו בסוף השבוע, ולכן, על מנת לאפשר למשטרה לאתר את רבלה ולגבות הודעתה בטרם יהיה בקשר עם החשוד, יוכל המשיב להשתחרר מן המעצר בתנאים כדלהלן:

1. ערבות עצמית בסך 3,000 ₪, ערבות צד ג' בסך 3,000 ₪.

2. איסור ליצור קשר ישיב או עקיף עם המתלוננת צינטה ויגינייקה, תוך 60 יום מהיום.

3. המשיב יימצא במעצר בית מלא עד ליום א', שעה: 08:00. בעת שישהה במעצר בית מלא יהיה בפיקוח הערב.

ישוחרר בתנאים אלה בתחנת המשטרה.

במידה ולא יימצא ערב צד ג' או מי שיסכים לפקח עליו בסוף השבוע, ייעצר ויובא בפניי ביום 18.12.11, לא יאוחר משעה: 10:30.

יש לאפשר למשיב שיחת טלפון לאיתור ערב, ובתנאי שייאסר עליו יצירת קשר ישיר או עקיף עם רבלה, עד יום א', בשעה: 08:00.

ניתנה והודעה היום כ' כסלו תשע"ב, 16/12/2011 במעמד הנוכחים.


מעורבים
תובע: מדינת ישראל
נתבע: סיריקי אוטרה
שופט :
עורכי דין: