ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין רמי דרזיה נגד רן קוניק :

1. רמי דרזיה

2. רוז'ה דרזיה

ע"י ב"כ דרור ארד-אילון

נ ג ד

רן קוניק

ע"י ב"כ גיא אבידן

בית משפט השלום בתל-אביב-יפו

כב' השופטת רונית פינצ'וק אלט

החלטה

לפני בקשות וטענות של הצדדים בקשר עם בקשת התובעים לצירוף מסמך לכתב התביעה כפי שיפורטו להלן:

בסעיף 4 לכתב התביעה ציינו התובעים את החלטת הוועדה לניגוד עניינים בעניינו של התובע 1 (להלן: "התובע") מיום 19.12.10, וכן ציינו בסעיף 11 לכתב התביעה כי במאי יתקיים דיון בבקשת התובע לעיון חוזר בהחלטה זו.

ביום 3.8.11 ניתנה החלטת הוועדה לניגוד עניינים בבקשת התובע לעיון חוזר בהחלטה מיום 19.12.10 (להלן: "ההחלטה המתקנת") ובעקבות זאת ביקשו התובעים להוסיף את ההחלטה המתקנת כנספח ו' לכתב התביעה.

הנתבע טען הוא מסכים לבקשה לצירוף מסמך אך מאחר ולמעשה מדובר בבקשה לתיקון כתב תביעה, וכי לא ניתן, סתם כך, לצרף מסמך לכתב התביעה, ויש באמור בו לשנות את חזית המחלוקת בין הצדדים, הרי שיש לפסוק לו הוצאות, ולאפשר לו להגיש כתב תביעה מתוקן.

התובעים אינם מתנגדים להגשת כתב הגנה מתוקן, אם כי מציינים, כי ייתכן שבעקבותיו יידרשו להגיש כתב תשובה. כן לטענתם, חזית המחלוקת בין הצדדים לא השתנתה בעקבות צירוף המסמך לכתב התביעה, וכי ממילא לא היו חייבים לצרף את המסמך לכתב התביעה, אלא, למעשה, ציפו שהנתבע יצרף את המסמך לכתב הגנתו.

לנוכח האמור לעיל אני מורה כדלקמן:

ההחלטה המתקנת מצורפת בזאת כנספח ו' לכתב התביעה.

הנתבע רשאי להגיש, תוך 30 יום, כתב הגנה מתוקן.

התובעים רשאים להגיש כתב תשובה תוך 15 יום מקבלת כתב ההגנה המתוקן.

תוך 45 יום מקבלת כתב התשובה, או מהודעת התובעים כי אין בדעתם להגיש כתב תשובה או מחלוף המועד להגשת כתב תשובה, יגישו הצדדים הודעתם לעניין הפלוגתאות כפי שהוסכם ביניהם בדיון.

בנסיבות אלה, תידחה ישיבת קדם המשפט הקבועה ליום 13.12.11 שעה 08:30, ליום 19.3.12 שעה 8:30. במידה והמועד אינו מתאים לצדדים, יגישו בהקדם בקשה עם מועדים מתוקנים.

בנסיבות העניין, ובין היתר הואיל וההחלטה המתקנת התקבלה לאחד הגשת כתב התביעה, לא ראיתי לנכון לעשות צו להוצאות.

ניתנה היום, ט"ו כסלו תשע"ב, 11 דצמבר 2011, בהעדר הצדדים.

ה


מעורבים
תובע: רמי דרזיה
נתבע: רן קוניק
שופט :
עורכי דין: