ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין ר. ס. נגד א. ש. :

ר. ס.

המשיב 2 וב"כ עו"ד עמרמי ועו"ד שאול

נ ג ד

1. א. ש.

המשיבה 1 וב"כ עו"ד בז'ה

2. ד"ר ז. א.

המבקשת וב"כ עו"ד עופר אשכנזי ועו"ד נאוה ברנדזל

בית משפט השלום בכפר-סבא

בפני כב' השופט עמית פרייז

החלטה

ביחס לטענה כי הצו הזמני ניתן ללא בסיס עובדתי. צו זה ניתן בעקבות בקשה שהגישה המבקשת, כאשר בבקשה זו היא פירטה את העובדות להן היא טוענת כאשר הוסיפה כי היא מאשרת שכל הדברים נכונים תוך כדי חתימה. אמנם לא מדובר בתצהיר פורמלי, אך בשים לב לכך שמדובר בבקשה שבאה בפני ביהמ"ש עם הצהרה כאמור, הרי שדי בכך כדי להקנות בסיס עובדתי להוצאת הצו מלכתחילה.

אין בהוצאת הצו מלכתחילה כדי לקבוע כי העובדות שבבסיס הצו כולן נכונות, אלא שהעובדות שצוינו בבקשה הן כלי בפני ביהמ"ש להוציא צו שכל מהותו הגנה על פרטיותה של המבקשת.

התרשמתי ששני המשיבים חולקים באופן ניכר על העובדות שתיארה המבקשת, אך מטרת דיון זה הינה לא לבחון את העבר אלא לבחון את העתיד, באופן בחינת השאלה האם יש מקום להותיר את הצו הזמני על כנו כך שיהפך לקבוע, בשים לב למאזן הזכויות שבין הצדדים.

לא התרשמתי שהותרת הצו על כנו תפגע בזכות כלשהי של מי מהמשיבים. הצו לא כולל את התיאור העובדתי לו טענה המבקשת, ועל כן אין בכך בכדי לקבוע שמם הטוב של מי מהמשיבים.

שמעתי אף לפחות מהמשיב 2 כי גם אין לו כל ענין בהגבלה כלשהי של פרטיותה של המבקשת ודברים אלה כאלף עדים מראים כי הותרת הצו על כנו לא תפגע במי מהמשיבים.

בשים לב אף לדברי ב"כ המשיב 1, ולהסכמתו העקרונית של ב"כ המבקשת, אינני רואה כל מניעה אף להורות כי הצו יהיה הדדי בין כל הצדדים לדיון וזאת בכדי לאפשר אף שמירה על פרטיותם של המשיבים מפני המבקשת.

יחד עם זאת, אגב הדדיות זו לא ניתן לחרוג ממסגרת של הצדדים לדיון באופן שיוגבלו אנשים שאינם צד לדיון, למעט ככל שמי מהם יפעל בשירותו של מי מהצדדים לדיון.

בשים לב לכל האמור הריני מורה על הפיכתו לקבוע של הצו הזמני שניתן בעקבות בקשת המבקשת. בנוסף הריני מורה כי המבקשת תמנע מליצור כל קשר עם מי מהמשיבים, בין באופן ישיר ובין באופן עקיף ותמנע מלהגיע לביתם או למקום עבודתם, ואף תמנע מלהזקק לכל פרט אודותיהם אשר מתנהל במאגר מידע של גוף כזה או אחר.

הן ביחס לצו המקורי והן ביחס לצו ההדדי שהוצא כעת, אין כל מניעה שקשר בין מי מהצדדים לבין משנהו יבוצע באמצעות עו"ד בין אם המדובר בעו"ד שהופיעו כאן ובין בעו"ד מוסמך אחר.

זכות ערעור לביהמ"ש המחוזי בפתח תקוה.

ניתנה והודעה היום כ"ז חשון תשע"ב, 24/11/2011 במעמד הנוכחים.


מעורבים
תובע: ר. ס.
נתבע: א. ש.
שופט :
עורכי דין: