ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין בן לולו טלי נגד געאביס עאדל :


בתי המשפט

בית משפט השלום ירושלים

בפני כב' הרשם אורי פוני

בש”א 9496/09

ת.א. 10267/09

בעניין:

בן לולו טלי

המבקשת

נ ג ד

געאביס עאדל

המשיב

החלטה

1. המשיב הגיש כנגד המבקשת תביעה כספית בהליך של סדר דין מקוצר. כתב התביעה מבוסס על חשבונית ע"ס של 4,540 ש"ח ובו מפורטים רשימת אביזרים בתחום האלומיניום שאותם הרכיב המשיב בדירת המבקשת וזאת עוד בחודש יולי 2007. המבקשת אף שנדרשה לשלם את התמורה בגין החלקים והעבודה לא עשתה ולפיכך הוגשה התביעה.

2. בתצהירה בתמיכה לבקשתה לרשות להגן טוענת כי לא התקשרה בכל דרך שהיא עם המשיב. המשיב הגיע לדירתה לאחר שנשלח אליה על ידי מכר בשם פנחס עמר אשר הסכים לבצע בדירתה מספר תיקונים. המבקשת שילמה סכום של 800 ש"ח למשיב אך ורק בגין חומרי העבודה. התיקון שנדרש לביצוע בדירה היה התקנת רשתות ותריס אחד. כמו כן נטען כי היא לא חתמה על כל מסמך עם המשיב ולא סיכמה עמו דבר. לטענתה אין לה כל מושג מה נרשם בחשבונית, וזאת מאחר והיא כתובה בערבית. לסברתה התביעה הוגשה נגדה כנראה עקב סכסוך בין צד ג' הנ"ל למשיב.

3. לאור האמור בתצהירה של המבקשת נחה דעתי כי בשלב זה יש בידי המבקשת גירסת הגנה הראויה להתברר שכן בינה לבין המשיב לא נוצר כל הסכם מחייב לפיו נטלה על עצמה התחייבות לשלם את התמורה הנקובה בחשבונית שהיא אינה חתומה עליהם, ואף לא הזמינה את המפורט בה.

4. אשר על כן הבקשה לרשות להגן מתקבלת.

לאור גובה סכום התביעה תועבר התביעה להליך של סדר דין מהיר.

ב"כ הצדדים יפעלו על פי הוראות תקנה 214 ב'(1) לתקנות סדר הדין האזרחי.

ניתנה היום ב' באדר, תש"ע (16 בפברואר 2010) בהעדר הצדדים.

המזכירות תמציא העתקים לצדדים.

אורי פוני, רשםמעורבים
תובע: בן לולו טלי
נתבע: געאביס עאדל
שופט :
עורכי דין: