ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין רולנד טייב נגד זוסמן רבקה ואח' :


בתי המשפט

בית המשפט המחוזי בירושלים

לפני כב' השופט רפאל יעקובי

ת.א. 6449/04

בעניין:

1. רולנד טייב

2. שרה שובל

ע"י ב"כ עו"ד משה היבל

התובעים

נ ג ד

1. רבקה זוסמן

2. איגור זוסמן

ע"י ב"כ עו"ד ניצן שמואלי

הנתבעים

החלטה

1. החלטה זו ניתנת בהמשך לקדם המשפט מ-13.9.09 ולמה שהוגש בעקבותיו במסגרת לוח הזמנים שנקבע לעניין זה.

2. בהמשך למה שצוין בהחלטה מ-23.7.09 ובכלל, איני מוצא לנכון לחייב את הנתבעים במתן השלמות נוספות כלשהן בכל הנוגע להליכים מקדמיים.

3. לעניין סדר שמיעת הראיות שקלתי את טענות הצדדים ובחנתי את הגישות בפסיקה במגמה למצוא את המסלול המתאים לנתונים המיוחדים של המקרה דנן. נתונים אלה כוללים, בין היתר, ריבוי עדים, טענות בדבר חוסר ידיעה לגבי תוכן צפוי של עדויות שונות וגם קיומה של תביעה שכנגד לצד התביעה. לאחר כל אלה אני קובע כי מהלך הדברים יהיה כדלקמן:

א. ככל שבכוונת הנתבעים להגיש תצהיר או תצהירי עדות ראשית של מי מהם עצמם, עליהם להגיש זאת עד 20.12.09.

ב. בהמשך למה שצוין בסעיף 8 לתשובת התובעים ולאחר שמצד התובעים יבוא שיקול דעת נוסף יודיעו התובעים עד 1.2.10 אלו מן העדים הממוספרים 2-4 וכן 8-17 מתוך רשימת העדים שהגישו ב-30.8.09 הם מעוניינים להעיד ללא תצהירים, ולגבי כל עד כזה תימסר עד אז תמצית מפורטת של עדותו.

ג. מהלך הדברים לאחר מכן יהיה שבתחילה יישמעו וייחקרו כל העדים שהתובעים יעמדו על העדתם, לאחר מכן, ישלימו הנתבעים הגשת תצהירי עדות ראשית של יתר עדיהם (ובכלל זה עדים 5-7 מן הרשימה הנ"ל), ולגבי עדים ללא תצהירים יגישו תמציות מפורטות, ובהמשך לכך יישמעו וייחקרו עדי הנתבעים.

ד. בשלב זה נקבע קדם משפט מסכם ליום 9.2.10 בשעה 11:00. במסגרת אותו קדם משפט ייבחן כל החומר שיצטבר בתיק, ייקבעו עניינים הקשורים בסדרי החקירות ובמשכן וכן מועדי דיונים.

ניתנה בהעדר הצדדים היום, ב' בחשון תש"ע (20 באוקטובר 2009).

המזכירות תשלח ההחלטה אל באי-כח הצדדים.

רפאל יעקובי, שופטמעורבים
תובע: רולנד טייב
נתבע: רבקה זוסמן
שופט :
עורכי דין: