ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין Kedane Germay נגד אמיר הרצברג אחזקות בע"מ ק.ה. מאפיות בע"מ דודסון... :

16 אוקטובר 2021
לפני: כבוד הרשמת שרון חג'ג'

התובע:
Kedane Germay
ע"י ב"כ: עו"ד

-
הנתבעות:
1. אמיר הרצברג אחזקות בע"מ 2. ק.ה. מאפיות בע"מ 3. דודסון ניהול פרויקטים בע"מ 4. רוידי היית'ם
ע"י ב"כ: עו"ד

החלטה

לפני בקשה לקביעת עדות מוקדמת.
אבהיר, כי בקשת התובע לעדות מוקדמת הינה על יסוד הבקשה בלבד לנוכח העדר הגשת תגובה מאת ב"כ הנתבעות, ובהתאם להחלטת בית הדין מיום 7.10.2021.
לאור נימוקי הבקשה ונספחיה, לרבות אישור על פניה ליציאה מרצון מרשות האוכלוסין וההגירה והנטען בבקשה, שוכנעתי כי הונח טעם המצדיק שמיעת העדות מיד.

העדות תישמע לפני ביום 24.10.21 שעה 14:30.
המזכירות תזמן מתורגמן לשפה הטיגרית.

ב"כ התובע ימציא במסירה אישית העתק מכתב התביעה, הבקשה, תצהיר עדות ראשית והחלטה זו, לידי הנתבעות עד ליום 17.10.21 שעה 1 5:00; הודעה על ביצוע המסירה האישית תוגש עד ליום 18.10.21 ואם לא כן, עשוי בית הדין לבטל את הדיון.

יובהר, כי עדות מוקדמת ככל נשמעת בהתראה קצרה ולנוכח הזמן שנותר לדיון, תהא לנתבעות שהות מספקת וסבירה בנסיבות העניין להיערך לדיון והכל ביחס לעובדה , כי מדובר בנתבעות מיוצגות אשר הגישו כתב הגנה ואף ניתנה החלטה בדבר מועדי תצהירים, כך ששוכנעתי, כי יעלה בידן להיערך כראוי לעדות.
ב"כ התובע ימציא אישור רשמי על עזיבה התובע של הארץ בתוך 10 ימים ממועד הדיון, שאם לא כן, ישקול בית הדין למחוק את התביעה ולחייב את התובע בהוצאות משפט לרבות לטובת אוצר המדינה.

לעיוני ביום 19.10.21.

ניתנה היום, י' חשוון תשפ"ב, (16 אוקטובר 2021), בהעדר הצדדים ותישלח אליהם.


מעורבים
תובע: Kedane Germay
נתבע: אמיר הרצברג אחזקות בע"מ ק.ה. מאפיות בע"מ דודסון ניהול פרויקטים בע"מ רוידי היית'ם
שופט :
עורכי דין: