ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין אי פי.אר. מערכות בע"מ נגד מועצה מקומית אורנית :


בפני כבוד ה שופט רמי אמיר

מבקשת
אי פי.אר. מערכות בע"מ

נגד

משיבים

  1. מועצה מקומית אורנית
  2. החברה לאוטומציה במינהל השלטון המקומי בעמ
  3. פריוריסיטי בע"מ
  4. מטרופולי-נט בע"מ

החלטה

לא מצאתי בבקשה כל טעם ונימוק מדוע יש לתת צו ארעי במעמד צד אחד, תוך חריגה מהכלל הבסיסי לפיו יישמע תחילה הצד השני, ובשים לב לכך שכל הצדדים כבר מודעים לעתירה ולטענות העותרת, וחלקם אף הגישו תגובות מקדמיות. ודאי כך, כאשר המשיבה 1 כבר הודיעה כי החלטת הזכייה תוקפא עד לסיום בירור טענות העותרת, ולא ראיתי בבקשה כל טענה כי המשיבה 1 מתנערת כעת מעמדתה זו, ואף לא ראיתי כל יסוד לחשש כאמור בתגובת המשיבה 1.
לפיכך, הבקשה לצו ארעי נדחית.
ב"כ העותרת יבצעו מסירה אישית של הבקשה עד יום 14.10.21, לידי ב"כ המשיבות 2-1 שכבר מיוצגות, ולידי המשיבות 4-3 בעצמן (משיבות אלה לא הגישו תגובות ואין יפוי כח מטעמן בתיק).
עד למועד זה אף יגישו ב"כ העותרות לבית המשפט עותק נייר מדוגלן של הבקשה.
תגובת המשיבות לבקשה תוגש עד יום 3.11.21. ההגשה לבית המשפט בשני עותקים, האחד לנט והשני עותק נייר מדוגלן לתיק השופט – ויש לוודא העלאה ללשכתי.
הבקשה תידון בדיון הקבוע ליום 17.11.21.
בשולי הדברים, ומבלי לקבוע מסמרות בדבר, מצאתי לנכון להסב את תשומת ליבה של המשיבה 1 למשך הזמן שחלף מהמועד בו התקבלה החלטת הזכייה, 17.1.21. נראה כי הגיעה העת לקבל החלטה סופית ביחס לטענות העותרת כנגד זכייתה של המשיבה 2 במכרז – לכאן או לכאן.
לפיכך, מוצע למשיבה 1 לנצל את פרק הזמן שניתן להגשת תשובה לצורך קבלת החלטה סופית. מטבע הדברים, ככל שכך ייעשה, לכאורה כבר לא יהיה טעם בעתירה ובבקשה במתכונת הנוכחית.

ניתנה היום, ו' חשוון תשפ"ב, 12 אוקטובר 2021, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: אי פי.אר. מערכות בע"מ
נתבע: מועצה מקומית אורנית
שופט :
עורכי דין: