ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין יגאל ארבל נגד תיק התיקים בע"מ :


בפני כבוד ה שופטת הדס שכטר ישראלי

המבקש

יגאל ארבל

נגד

המשיבה
תיק התיקים בע"מ

החלטה

בפניי בקשה לאישור הסדר פשרה בהליך שבכותרת.

לאחר עיון בבקשה ונספחיה, אני מורה כדלקמן:

ההודעה בדבר הבקשה לאישור הסדר הפשרה, אשר צורפה כנספח לבקשה זו (להלן: "ההודעה"), תפורסם על ידי הצדדים בשני עיתונים כלכליים יומיים. פרסום ההודעה יהיה על חשבון המשיבה ויתבצע לכל המאוחר בתוך 21 ימים מהיום.

בפרק זמן זה הצדדים ימציאו ליועץ המשפטי לממשלה (באמצעות פרקליטות מחוז חיפה -אזרחי), נציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות ולמנהל בתי המשפט, את הבקשה לאישור הסדר הפשרה על נספחיה, בצירוף העתק מהבקשה לאישור התובענה כייצוגית וכתב התביעה.

לאחר פרסום המודעה ומסירתה לגורמים האמורים, יגישו הצדדים את העתקי הפרסומים ואישורי המסירה לתיק בית המשפט.

היועץ המשפטי לממשלה, נציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, כל אדם הנמנה עם הקבוצה בשמה הוגשה הבקשה לאישור הסדר הפשרה, אדם הפועל לטובת עניינם של חברי הקבוצה, רשות ציבורית הפועלת לקידום מטרה ציבורית בקשר לעניין שבו עוסקת הבקשה לאישור או התובענה הייצוגית וארגון הפועל לקידום מטרה ציבורית כאמור, רשאים להגיש לבית המשפט, בתוך 45 ימים מיום פרסום המודעה, התנגדות מנומקת בכתב, ככל שישנה כזו, ביחס להסדר הפשרה וכן להמלצה המוסכמת לעניין הגמול לתובע הייצוגי ושכר טרחת בא כוחו.

חבר קבוצה אשר אינו מעוניין כי יחול עליו הסדר הפשרה, רשאי לבקש מבית המשפט, בתוך המועד שנקבע להגשת התנגדויות, להתיר לו לצאת מן הקבוצה שעליה יחול ההסדר.

המזכירות תמציא ההחלטה לצדדים ותביא את התיק לעיוני ביום 06/12/21.

ניתנה היום, א' חשוון תשפ"ב, 07 אוקטובר 2021, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: יגאל ארבל
נתבע: תיק התיקים בע"מ
שופט :
עורכי דין: