ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין הראל חברה לביטוח בע"מ נגד זאב דוד :

בפני כבוד ה רשמת בכירה אירנה רוזן

תובעת

הראל חברה לביטוח בע"מ

נגד

נתבע
זאב דוד

החלטה

התובענה נקבעת לישיבת קדם משפט לפניי ליום 9/5/22 בשעה 10:00 .

על בעלי הדין להתייצב אישית לישיבת קדם המשפט.
ככל שבעל הדין הוא תאגיד, רשות מקומית או המדינה, יתייצב נציג מוסמך, הבקיא בפרטי ההליך.
בתוך 30 ימים ממועד המצאת כתב הטענות האחרון ינהלו בעלי הדין, זולת בעל דין שאיננו מיוצג בידי עורך דין, דיון מקדמי ויגישו בסיומו ולא יאוחר מ 14 ימים לפני המועד שנקבע לישיבת קדם המשפט הנ"ל, דיווח באשר לדיון המקדמי שביצעו ויצרפו אליו את המסמכים הנחוצים שהוצגו במהלך הדיון המקדמי. באין הסכמה לדיווח משותף, יגיש כל בעל דין את הטופס האמור מטעמו בלבד, והכל כאמור בתקנות סדר הדין האזרחי, תשע"ט 2018.

בקשות יוגשו לפי הוראת תקנה 49 לתקנות.

כל בעל דין יגיש רשימה שבה יציין את הבקשות שבהן הוא מבקש שבית המשפט ידון, וזאת לא יאוחר מ- 20 ימים לפני המועד שנקבע לישיבת קדם המשפט.

התובע יגיש עד 20 ימים לפני ישיבת קדם-המשפט הראשונה והנתבע יגיש עד 14 ימים לאחר מכן, את רשימת העדים שבכוונתו להזמין למתן עדות, לשם הצגת מסמכים או למתן תעודת עובד ציבור או תעודה ציבורית, כמפורט בתקנה 62 לתקנות.

פניות בעניינים טכניים הנוגעים לניהול שוטף של ההליך, לרבות פניות לשינוי מועדים, יוגשו לבית המשפט בצירוף עמדת בעל הדין שכנגד, זולת אם לא ניתן לצרפן כתוצאה מהתנהלותו של בעל הדין שכנגד או בשל נסיבות אחרות שלפונה לא הייתה שליטה עליהן ושצוינו בפנייה; בפנייה יצוין התאריך המבוקש לשינוי המועד וכן מספר הפניות הקודמות שהוגשו באותו עניין. בבקשות לשינוי מועד דיון זה ודיונים נוספים בתובענה, יצורפו גם המסמכים המאמתים את העובדות המפורטות בפנייתו של בעל דין, כמפורט בתקנה 175 א' לתקנות.

ההוראות המפורטות בהודעה זו, כפופות להוראות המעבר שבתקנה 180 לתקנות, לגבי הליכים שנפתחו ערב יום תחילת התקנות.

ניתנה היום, י"א תשרי תשפ"ב, 17 ספטמבר 2021, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: הראל חברה לביטוח בע"מ
נתבע: זאב דוד
שופט :
עורכי דין: