ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין שרון טן זוארץ נגד א.י. ניהול בתי קפה בשרונים בע"מ :

05 ספטמבר 2021
לפני: כבוד השופט הבכיר כאמל אבו קאעוד
התובע:
שרון טן זוארץ

-
הנתבע:
א.י. ניהול בתי קפה בשרונים בע"מ
יעקב אליהו
אלן משה אליהו

החלטה

  1. הצדדים יגישו את העדויות של בעלי הדין וכל יתר העדים בתצהירים .
  2. הצדדים יצרפו לתצהיריהם את כל המסמכים אשר הם מבקשים שיהיו בפני ביה"ד. ככלל, לא יהיה ניתן להציג או להגיש מסמכים שלא צורפו לתצהירי הצדדים.
  3. בעל דין המבקש להציג כראיה לפני בית הדין מוצג וידאו, יגישו באחד הפורמטים הבאים: א. Divix ב. Mpeg4 ג. Avi ובדיון יתייצב עם הכלים המתאימים לעיון במוצג.
  4. סדר הבאת התצהירים הוא כדלהלן:

א. התובע/ת י/תגיש את תצהיריו/יה והצירופים לביה"ד וישירות לצד שכנגד עד ליום 1.11.21. התצהירים יוגשו ב'עותק ניר' עם דגלונים לנספחים בנוסף לעותק המוגש לצורך סריקה או בהגשה מרחוק באמצעות נט המשפט. על גבי 'עותק הנייר' ירשם בברור כי אינו מיועד לסריקה כי אם ללשכת השופט.
ב. הנתבע/ת י/תגיש את תצהיריו/יה והצירופים לביה"ד וישירות לצד שכנגד עד ליום 1.1.22. התצהירים יוגשו ב'עותק ניר' עם דגלונים לנספחים בנוסף לעותק המוגש לצורך סריקה או בהגשה מרחוק באמצעות נט המשפט. על גבי 'עותק הנייר' ירשם בברור כי אינו מיועד לסריקה כי אם ללשכת השופט. אי הגשת תצהירי התובע/ת או אי הגשתם במועד לא תפטור את הנתבע/ת מהגשת תצהירים מטעמו/ה במועד שנקבע.
5. לא יוגשו תצהירי הצדדים במועד, יהיה בית הדין רשאי לפסוק הוצאות. לא יוגשו תצהירי התובע במועד, יהיה בית הדין רשאי להורות על מחיקת התביעה וחיוב התובע בהוצאות.
6. למועד שנקבע לדיון להוכחות, ידאג כל צד כי מתצהיריו יתייצבו לחקירה נגדית על תצהיריהם, אלא אם כן יודיע הצד שכנגד שאין בדעתו לחקור את העד.
7. סירב עד לאמת את דבריו בתצהיר, או שלא עלה בידי צד לבוא עמו בדברים, יגיש אותו צד לביה"ד יחד עם הגשת תצהיריו בקשה להתיר לו להעיד את אותו עד בע"פ בזמן הדיון. בבקשה יפורטו ניסיונות בעל הדין או בא כוחו לקבל תצהיר מהעד, הסיבות שבגללן מבקש בעל הדין להעיד את העד שלא בדרך תצהיר ותמצית העובדות שהעד יתבקש להעיד עליהן. אם תאושר הבקשה על ידי ביה"ד, על הצד לדאוג להגיש בקשה להזמין את העד ליום הדיון. אם לא יוגשו הפרטים הנדרשים עפ"י החלטה זו, לא יוזמן העד.
8. צד הנזקק למתורגמן, יגיש בקשה מתאימה לבית הדין עם הגשת התצהירים. אם לא תוגש בקשה כאמור, לא יוזמן מתורגמן, ולא תהיה זו סיבה לדחיית מועד הדיון.
9. נקבע בזאת לישיבת הוכחות ליום 21.3.22 שעה 09:00. הצדדים יהיו ערוכים לסכם את טענותיהם בקצרה בעל פה בתום הדיון.

ניתנה היום, כ"ח אלול תשפ"א, (05 ספטמבר 2021), בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: שרון טן זוארץ
נתבע: א.י. ניהול בתי קפה בשרונים בע"מ
שופט :
עורכי דין: