ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין ע"י ב"כ עו"ד י' גבאי נגד ע"י ב"כ עו"ד א' ללקין :


לפני כבוד ה שופט יהודה ליבליין

המבקשת
ע"י ב"כ עו"ד י' גבאי

סאלי אלבז

נגד

המשיבה
ע"י ב"כ עו"ד א' ללקין

בי - 52 מפציץ בע"מ

החלטה

לפני בקשה לעיון חוזר בהחלטת בית המשפט מיום 11.7.2021, במסגרתה הוריתי למבקשת (הנתבעת), למסור למשיבה (התובעת) את כרטסת הנהלת החשבונות של כל הספקים המפורטים ברשימה שצורפה כנספח ב' לבקשת המשיבה (התובעת) מיום 11.5.2021.

החלטתי לדון בבקשה לעיון חוזר, אף שאין בסדר הדין האזרחי פרוצדורה של עיון חוזר בהחלטות ביניים, וזאת לאור טענות באת כוח המבקשת, כי טענותיה לא נרשמו כהלכה בפרוטוקול הדיון מיום 11.7.2021. בעניין זה אציין, כי באת כוח המבקשת העלתה את טענותיה לאחר שנחתמה ההחלטה, והדברים אכן לא נרשמו בפרוטוקול הדיון.

בבקשה נטען, כי בניגוד לאמור בהחלטת בית המשפט ביום 11.7.2021, הנתבעת הכחישה שעבדה עם ספקים שהופנו אליה על-ידי המשיבה, והפנתה בעניין זה לתגובה אותה הגישה לבית המשפט ביום 7.3.2021.

התובעת מתנגדת לבקשה לעיון חוזר, ומציינת כי לא נפלה כל טעות בהחלטת בית המשפט, וכי אין בסדרי הדין פרוצדורה של עיון חוזר.

לאחר עיון בבקשה, בתגובת המשיבה ובתשובת המבקשת, עיינתי מחדש בהחלטה, אך לא מצאתי מקום לשנותה , ואף לא את הנימוקים העומדים ביסודה.

המבקשת (הנתבעת), לא הכחישה בתצהיר עדותה הראשית, ואף לא בדיון שהתקיים ביום 9.11.2020, במהלכו היא נחקרה, כי עבדה עם ספקים שהופנו אליה על ידי המשיבה. הדבר היחיד שהמבקשת הכחישה , כך גם בתגובתה מיום 7.3.2021, היא העובדה שהמשיבה עמדה בחובתה , בהתאם להסכם בין הצדדים , למסור לה רשימת ספקים. על פני הדברים, בכך אין רבותא, ככל שיתברר במהלך שמיעת הראיות, כי המשיבה אכן הפנתה ספקים למבקשת על מנת שיספקו לה סחורה.

יש לציין בהקשר זה, כי המשיבה צרפה מטעמה תצהירי עדות ראשית של מספר ספקים המאשרים כי עבדו עם המבקשת, לאחר שהמשיבה יצרה בין הצדדים קשר.

עוד יש לציין, כי המבקשת לא התייצבה לדיון ב 11.7.2021, ועל כן מנעה את האפשרות לחקור אותה במהלך הדיון ביחס לרשימת הספקים שצורפה כנספח ב' לבקשת המשיבה מיום 11.5.2021.

לאור כל האמור לעיל, היות ועולה מראיות שהוגשו עד כה לבית המשפט, כי המבקשת עבדה לכאורה עם ספקים שהופנו אליה על ידי המשיבה, אזי יש מקום שהמבקשת תמסור במסגרת גילוי המסמכים את מסמכי הנהלת החשבונות הקשורים באותם ספקים . יובהר, כי אין באמור כל קביעה לפיה אותם ספקים המפורטים בנספח ב' לבקשת המשיבה מיום 11.5.2021, אכן עבדו עם המבקשת לאחר שהמשיבה יצרה קשר בין הצדדים. עניין זה יתברר במלואו, במהלך שמיעת הראיות.

הבקשה נדחית. לא מצאתי מקום לעשות צו להוצאות בגין בקשה זו.

ניתנה היום, כ"א אלול תשפ"א, 29 אוגוסט 2021, בהעדר הצדדים.

יהודה ליבליין, שופט


מעורבים
תובע: ע"י ב"כ עו"ד י' גבאי
נתבע: ע"י ב"כ עו"ד א' ללקין
שופט :
עורכי דין: