ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין איילה שמואלביץ נגד צדדי ג' :


בפני כבוד ה שופט רפי ארניה

התובעת

איילה שמואלביץ

נגד

הנתבעות

צדדי ג'

  1. איי.איי.ג'י ישראל חברה לביטוח בע"מ
  2. שירלי מזרחי

נגד

  1. איי.איי.ג'י ישראל חברה לביטוח בע"מ
  2. רפאל חיים בן שושן
  3. עינת בן שושן

החלטה

הנני קובע כדלקמן:

1. הצדדים יגישו את עדויותיהם הראשיות בתצהירים. לתצהירים יצורפו כל המסמכים אשר בדעת בעלי הדין להסתמך עליהם, לרבות חוות דעת מומחים.

מסמך שלא יוגש בהתאם לאמור לעיל, לא ניתן יהיה להגישו במועד מאוחר יותר.
התובעת תגיש תצהיריה עד ליום 10.10.21, הנתבעות עד ליום 25.11.21 וצדדי ג' עד ליום 10.1.22. כל התצהירים יוגשו עם העתק במישרין לב"כ הצד שכנגד.

מובהר בזאת, כי אין בעצם הכללת עובדה או נספח בתצהיר בכדי להכשיר ראיה שאינה קבילה לפי דיני הראיות, או להוות הרחבת חזית. במידה ולצד תהיינה הסתייגויות בהקשר זה לגבי תצהירי משנהו, תחול הוראת סעיף 3 להלן.

כל תצהיר יוגש למזכירות ביהמ"ש בשני עותקים, האחד לסריקה (או כשהוא סרוק) והשני בעותק קשיח, כרוך, מדוגל ומחוצץ אשר יתוייק בתיק הנייר. מובהר בזאת כי רק הגשת העותק הפיזי של התצהירים למזכירות בית המשפט יהווה המצאתם כדין.

2. עד ליום 1.2.22, ידאג כל אחד מהצדדים להמציא לתיק בית המשפט בקשה מנומקת לזימון עדים שמסיבה כלשהי לא ניתן לקבל מהם תצהיר. בבקשה יפורטו פרטי העד, המאמצים שנעשו על מנת לקבל ממנו תצהיר ופירוט קצר בדבר הרלוונטיות של עדותו.

3. כל בקשה מקדמית שבכוונת מי מהצדדים להגיש, ביחס לתצהירי העדות הראשית או בכל עניין אחר שהוא, לרבות הסתייגויות ככל שתהיינה באשר לאמור בתצהירים או לנספחיהם או לתוכנם, תוגש מבעוד מועד, עד ולא יאוחר מיום1.2.22 בקשה שתוגש במועד שונה – לא תידון.

4. נקבע לקדם משפט מסכם ליום 27.2.22 שעה 9:00.

ניתנה היום, ט"ז אלול תשפ"א, 24 אוגוסט 2021, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: איילה שמואלביץ
נתבע: צדדי ג'
שופט :
עורכי דין: