ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין המחלקה הטכנית ליד תנועת המושבים בעמ נגד מועצה איזורית חבל מודיעין :

29
לפני כבוד השופטת הדס פלד

המבקשים:
המחלקה הטכנית ליד תנועת המושבים בעמ

נגד

המשיבים:
מועצה איזורית חבל מודיעין

החלטה

זוהי החלטה בבקשת התובעת להוספת ראיות לאחר שבהחלטה מיום 14/7/21 נדחתה בקשתה להורות על מחיקת סעיפים ונספחים מהתצהיר המשלים שהוגש ע"י הנתבעת ונקבע כדלקמן:

"המסמכים שהושמטו מתצהיר התובעת, כפי שנמסר לנתבעת לטענתה, הינם רשימת מסגרות, רשימת נגרות ורשימת אלומיניום. בהחלטה מיום 1.6.21 נקבע כי הנתבעת רשאית להגיש תצהיר משלים ביחס לרשימות אלה. עיון בתצהיר המשלים מטעם הנתבעת מעלה כי בסעיפים 1-22 מתייחס המצהיר לשוני בין שלבי הביצוע ובהתאם, לפעולות ולמסמכים הנדרשים לכל שלב.
אני מקבלת את טענת ב"כ הנתבעת ולפיה, רק לאחר עיון במסמכים החסרים, הסתבר הצורך בהבהרה רחבה יותר של ההבדל בין השלבים ומכאן שאני דוחה את הבקשה למחיקה על הסף של סעיפים 1-22 לתצהיר.
לעניין בקשת התובעת להוספת ראיות – תינתן החלטה בהמשך".

התובעת מבקשת להגיש תצהיר משלים ולצרף נספח סיכום פגישה וכן לזמן לעדות מטעמה את מר גד מעטוף יו"ר הועד של מושב ברקת. לטענתה, הואיל ובתצהיר המשלים מטעם הנתבעת, הועלתה טענה לפיה מעולם לא נמסרה לתובעת הוראה להתחיל בהכנת המסמכים ליציאה למכרז, לא ניתן להותיר טענה זו בחלל האוויר.
הנתבעת טוענת כי הטענה הועלתה עוד בכתב ההגנה מטעמה במסגרתו נטען, כי הנתבעת הודיעה לתובעת שמשיקולי תקציב, אין כוונה לצאת למכרז ואין עוד צורך בביצוע עבודות כלשהן ע"י התובעת לצורך המכרז.
לאחר שעיינתי בטענות הצדדים הגעתי לכלל מסקנה כי דין הבקשה להתקבל , עת מדובר בעדות הזמה לנטען בסעיף 13 לתצהיר המשלים מטעם הנתבעת, במסגרתו נטען כי התובעת מעולם לא התבקשה "לצאת לדרך" ולהכין את המסמכים הדרושים למכרז.

מדובר בעד אשר אינו בשליטת התובעת.
ישיבת ביהמ"ש לסיום הוכחות קבועה ליום 12/9/21.

אשר על כן המזכירות תמציא לב"כ התובעת הזמנה לעד מר גד מעטוף למועד הקבוע.
התובעת תמסור ההזמנה לעד במסירה אישית.

ניתנה היום, ט"ו אלול תשפ"א, 23 אוגוסט 2021, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: המחלקה הטכנית ליד תנועת המושבים בעמ
נתבע: מועצה איזורית חבל מודיעין
שופט :
עורכי דין: