ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין יבגניה קרסלידזה נגד אלכס מור :

בפני כבוד סגנית הנשיא, השופטת שולמית ברסלב

המבקשת

יבגניה קרסלידזה

נגד

המשיב
אלכס מור

החלטה

1. לפניי בקשה למתן צו על פי סעיף 5 לחוק מניעת הטרדה מאיימת תשס"ב – 2001 (להלן: "החוק למניעת הטרדה מאיימת"), שיאסור על המשיב להטריד את המבקשת בכל דרך ובכל מקום לרבות, מקום העבודה ו/או לאיים עלי ה ו/או ליצור קשר עימ ה כל קשר בין בכתב, בעל פה או בכל אמצעי אחר.

2. לאחר שעיינתי בבקשה על נספחיה - אני קובעת דיון במעמד שני הצדדים ליום 8.7.21 שעה 10:00.

3. עד מועד הדיון או עד להחלטה אחרת, לפי המאוחר שבין שני המועדים - ניתן בזאת צו זמני בהתאם לסעיפים 4 ו-5 לחוק למניעת הטרדה מאיימת, לפיו נאסר בזה על המשיב לבצע את הפעולות הבאות:

א. להטריד את המבקשת בכל דרך ובכל מקום; וכן ב. לאיים עליה בכל דרך בין בעצמו ובאין באמצעות אחרים; וכן ג. ליצור עמה קשר בעל פה או בכתב או בכל אמצעי אחר (ובכלל זה טלפון או טלפון נייד, SMS ודואר אלקטרוני); וכן
ד. לבלוש אחר המבקשת, לארוב למבקשת, להתחקות אחר תנועותיה או מעשי ה או לפגוע בפרטיות ה בכל דרך אחרת; וכן ה. להימצא במרחק הפחות מ- 50 מטרים מדירת המבקשת ברחוב רמב"ן 3 חיפה או להימצא במרחק הפחות מ- 50 מטרים ממקום אחר שהמבקשת נוהגת להימצא בו בקביעות; וכן ו. לשאת או להחזיק נשק.

4. המבקשת תחתום על כתב ערובה לפיצוי המשיב במקרה בו יחול סעיף 8 לחוק למניעת הטרדה מאיימת, אם וככל שטרם עשתה כן.

5. המשיב רשאי להודיע בכתב כי הוא מסכים להוצאת הצו ובמקרה זה הוא יהיה פטור מלהתייצב לדיון ותוקפו של הצו יהיה כאמור בסעיף 6 לחוק למניעת הטרדה מאיימת.

6. בהתאם לסעיף 5(ב)(2) לחוק למיעת הטרדה מאיימת - אני מורה על מסירת הודעה על האיסור המפורט בסעיף 3 ו' להחלטה לפקיד הרישוי כהגדרתו בחוק כלי ירייה, התש"ט-1949 ולמשטרת ישראל.

7. פקיד בית המשפט ימציא עותק הבקשה, החלטה זו וזימון לדיון שנקבע למשיב עוד היום (5.7.21).

ניתנה היום, כ"ה תמוז תשפ"א, 05 יולי 2021, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: יבגניה קרסלידזה
נתבע: אלכס מור
שופט :
עורכי דין: