ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין שירין שאוויש נגד אמינה זקארנה :

בפני כבוד סגנית הנשיא, השופטת שולמית ברסלב
המבקשת
שירין שאוויש

נגד

המשיבים

  1. אמינה זקארנה
  2. אקרהם זקארנה

החלטה

1. לפניי בקשה למתן צו על פי סעיף 5 לחוק מניעת הטרדה מאיימת תשס"ב – 2001 (להלן: "החוק למניעת הטרדה מאיימת"), שיאסור על המשיבים להטריד את המבקש ת בכל דרך ובכל מקום לרבות, מקום העבודה ו/או לאיים עלי ה ו/או ליצור קשר עימ ה כל קשר בין בכתב, בעל פה או בכל אמצעי אחר.

2. לאחר שעיינתי בבקשה על נספחיה - אני קובעת דיון במעמד שני הצדדים ליום 8.7.21 שעה 12:00.

3. עד מועד הדיון או עד להחלטה אחרת, לפי המאוחר שבין שני המועדים - ניתן בזאת צו זמני בהתאם לסעיף 4 ו-5 לחוק למניעת הטרדה מאיימת, לפיו נאסר בזה על המשיבים לבצע את הפעולות הבאות:

א. להטריד את המבקשת בכל דרך ובכל מקום; וכן ב. לאיים עליה בכל דרך בין בעצמ ן ובאין באמצעות אחרים; וכן ג. ליצור עמה קשר בעל פה או בכתב או בכל אמצעי אחר (ובכלל זה טלפון או טלפון נייד, SMS ודואר אלקטרוני); וכן
ד. לבלוש אחר המבקשת, לארוב למבקשת, להתחקות אחר תנועותיה או מעשי ה או לפגוע בפרטיות ה בכל דרך אחרת; וכן ה. להימצא במרחק של פחות מ- 50 מטרים מדירת המבקשת ברחוב נווה גנים 17 , חיפה ו/או להימצא במרחק של פחות מ- 50 מטרים ממקום אחר שהמבקשת נוהגת להימצא בו בקביעות.
ו. לשאת או להחזיק נשק.

4. המבקשת תחתום על כתב ערובה לפיצוי המשיבות במקרה בו יחול סעיף 8 לחוק למניעת הטרדה מאיימת, אם וככל שטרם עשתה כן.

5. המשיבים רשאים להודיע בכתב כי הם מסכימים להוצאת הצו ובמקרה זהיו פטורים מלהתייצב לדיון ותוקפו של הצו יהיה כאמור בסעיף 6 לחוק למניעת הטרדה מאיימת.

6. פקיד בית המשפט ימציא עותק הבקשה, החלטה זו וזימון לדיון שנקבע למשיבות עוד היום (5.7.21).

7. בהתאם לסעיף 5(ב)(2) לחוק הטרדה מאיימת אני מורה על מסירת הודעה על האיסור המפורט בסעיף 3 ו' להחלטה לפקיד הרישוי כהגדרתו בחוק כלי ירייה, התש"ט-1949 ולמשטרת ישראל.

ניתנה היום, כ"ה תמוז תשפ"א, 05 יולי 2021, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: שירין שאוויש
נתבע: אמינה זקארנה
שופט :
עורכי דין: