ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין בדווי סקאפי נגד צ'מפיון מוטורס בע"מ :

24 יוני 2021
לפני: כבוד השופט דניאל גולדברג
נ.צ. (ע) יוחנן בלכר
נ.צ. (מ) אליעזר קלאי
התובע:
בדווי סקאפי

ע"י ב"כ: עו"ד בן אוסטפלד

-
הנתבעת:
צ'מפיון מוטורס בע"מ

בית הדין עיין בבקשת הנתבעת לדחיית התביעה על הסף, בתגובת התובע לבקשה ובתשובת הנתבעת לתגובת התובע, ומחליט לדחות את הבקשה לדחיית התביעה על הסף, מנימוקים אלה:

החלטה

בית הדין עיין בבקשת הנתבעת לדחיית התביעה על הסף, בתגובת התובע לבקשה ובתשובת הנתבעת לתגובת התובע, ומחליט לדחות את הבקשה לדחיית התביעה על הסף, מנימוקים אלה:
הנימוקים שביסוד הבקשה הם שבאי גילוי העובדה שנחתם עם התובע הסכם לסיום העסקתו, אשר כלל תשלומים לפנים משורת הדין והתחייבות של התובע בעניין וויתור על תביעות נגד הנתבעת, לרבות הרקע הרלוונטי בעניין סירוב התובע להצעה להמשיך לעבוד באותו מקום עבודה אצל מעסיקה אחרת עם רצף זכויות, התובע נוהג בחוסר תום לב ועושה שימוש לרעה בהליכי המשפט. כן נטען שהסכם סיום העבודה יוצר מניעות. הנתבעת בתשובתה מטעימה כי תגובת התובע לבקשה מבוססת על טיעון עובדתי שלא נתמך בתצהיר.
בית הדין סבור שתגובת התובע לפיה בעת חתימת הסכם סיום העסקתו, לא ידע כי פיצול שכרו לרכיבים של שכר, פרמיה ו"תעודת הסמכה", אינו כדין – דורשת בירור עובדתי. מדובר במעין כתב תשובה לטענות ההגנה המפורטות בבקשה. בית הדין אינו סבור שנדרשת, בשלב זה, תמיכת תשובתו של התובע בתצהיר. כתב תשובה מהווה חלק מכתבי הטענות אשר אינם טעונים ביסוס בתצהיר.
בהתאם לכך, אין מקום לדחיית התביעה על הסף, כמבוקש, על פי הטענות שבבקשה.
בית הדין מחליט בנסיבות שלא לחייב את הנתבעת בהוצאות הבקשה. לכאורה יש ממש בטענתה כי אופן הצגת העובדות בכתב התביעה לוקה בחסר.
כתב הגנה יוגש עד ליום 23.7.21.
דיון מוקדם נקבע ליום 7.11.21 בשעה 14:00. תשומת לב הצדדים להנחיות בהזמנה לדיון שתישלח בעניין גילוי מסמכים והגשת בקשות מקדמיות.
כלל שקיימת הסכמה הדדית לקיום הליך פישור לפני נציג ציבור לפני מועד הדיון המוקדם, יודעו על כך הצדדים עד ליום 15.7.21.

ניתנה היום, י"ד תמוז תשפ"א, (24 יוני 2021), בהעדר הצדדים ותישלח אליהם.

"ההחלטה נחתמה בידי נציגי הציבור ועותק נמצא בתיק בבית הדין. לצדדים מופץ עותק בחתימה אלקטרונית של השופט לבדו".

נציג ציבור

נציג ציבור

דניאל גולדברג, שופט


מעורבים
תובע: בדווי סקאפי
נתבע: צ'מפיון מוטורס בע"מ
שופט :
עורכי דין: