ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין ישראל אברמסון נגד משקל טורס בע"מ :

לפני: כבוד הרשמת מירב ניר שלו

התובע:
ישראל אברמסון
ע"י ב"כ: עו"ד שי קמרי

-
הנתבעת:
משקל טורס בע"מ
ע"י ב"כ: עו"ד שחף חליאוה

החלטה

1. התובע יגיש תצהירי עדות ראשית מטעמו, ביחס לתביעה העיקרית, לא יאוחר מיום 21.07.2021. לתצהירים יצורפו כל המסמכים עליהם מתבססת התביעה. עותק ישלח ישירות לב"כ הנתבעת.
הנתבעת תגיש תצהירי עדות ראשית מטעמה, ביחס לתביעה העיקרית והתביעה שכנגד, תוך 30 ימים מיום קבלת תצהירי התובע. לתצהירים יצורפו כל המסמכים עליהם מתבססת ההגנה. עותק ישלח ישירות לב"כ התובע.
התובע יגיש תצהיר משלים ביחס לתביעה שכנגד תוך 30 ימים מקבלת תצהירי הנתבעת.

2. לא הוגשו תצהירי התובע במועד, תמחק התובענה על הסף על פי תקנה 44 לתקנות בית הדין לעבודה (סדרי דין), התשנ"ב-1991, ללא התראה נוספת.
לא הוגשו תצהירי הנתבעת במועדם, יראה הדבר כאילו אין בדעת הנתבעת להביא ראיות.
על המצהירים להתייצב לחקירה על תצהיריהם במועד כפי שייקבע.

3. סירב עד לאמת דבריו בתצהיר או שלא עלה בידי אחד הצדדים לבוא עמו בדברים, יגיש אותו צד למזכירות בית הדין בקשה להזמנת אותו עד שיעיד בפני בית הדין במועד ישיבת ההוכחות. בבקשה האמורה יפרטו הסיבות בגינן מבוקש להעיד עדים שלא בתצהיר ועיקרי העדות. על כל צד המבקש להעיד עדים מטעמו שלא באמצעות תצהיר, להגיש את הבקשה להזמנת עדים בד בבד עם הגשת תצהירי העדות הראשית. עותק מהבקשה ישלח ישירות לצד שכנגד.

4. על מנת שניתן יהיה לקדם את ההליך, מתבקשים הצדדים להקפיד על הגשת תצהירים בלוח הזמנים שנקבע. מובהר כבר כעת, כי ככלל לא תינתן ארכה להגשתם.

ניתנה היום, י"ג תמוז תשפ"א, (23 יוני 2021), בהעדר הצדדים ותישלח אליהם.


מעורבים
תובע: ישראל אברמסון
נתבע: משקל טורס בע"מ
שופט :
עורכי דין: