ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין גדעון לוי נגד שפרלינג רנה :

10
לפני כבוד השופטת כוכבה לוי

המבקשים:
1.גדעון לוי
2.גלית לוי

נגד

המשיבים:

  1. שפרלינג רנה
  2. שפרלינג דניאל
  3. שפרלינג רון

החלטה

המבקשים הגישו בקשה למתן צו המורה למשיבים להמציא תצהיר גילוי מסמכים ספציפיים וכן צו המורה להם להשלים מענה לשאלות בשאלון מאחר שנענו באופן חלקי או שלא נענו כלל.
בתשובה לבקשה טענו המשיבים כי הושלמה הכנת תצהיר גילוי המסמכים הספציפיים ושליחתו התעכבה בשל הצורך להשלים מענה לגבי סעיפים בודדים ולכן הוא הועבר למבקשים במקביל להגשת התשובה לבקשה. בנסיבות אלו הדיון במתן צו להגשת תצהיר גילוי מסמכים ספציפיים התייתר.

אשר לבקשה למתן צו להשלמת המענה לשאלון, עסקינן בשאלות מס' 20,25,26,27,30 לגביהן טענו המבקשים כי המענה שניתן הוא חלקי או שנעשה על דרך הפניה ולכן יש להשלימו ובנוסף צוין כי לא ניתן מענה כלל לשאלות מס' 33-38.
המשיבים טענו בתשובתם כי לא ניתן מענה לשאלות 33-38 בשל טעות בלבד ולכן המענה לשאלות אלו ניתן במסגרת התשובה לבקשה. לגבי השאלות הנוספות סבורים המשיבים כי בניגוד לטענות המבקשים, המענה שניתן הוא מענה מספק ולא נדרשת השלמה כלשהי.
לאחר שעיינתי בטענות הצדדים ובמענה שניתן על ידי המשיבים לשאלות אני מורה כי המשיבים ימציאו תוך 7 ימים תצהיר מענה משלים לשאלון ובו ישיבו לשאלות 33-38 באמצעות תצהיר ולא במסגרת תשובה לבקשה וכן ישלימו את המענה לשאלות 20,25,26,27 שכן המענה שניתן אכן אינו מענה מלא שכן התשובה שניתנה היא כוללנית או שהמענה לשאלות נעשה על דרך ההפניה בין אם לחוות דעת או למסמכים שונים שצירפו המשיבים, כך או אחרת התשובות שניתנו אינן בגדר מענה ברור לשאלה. המשיבים אינם נדרשים להשלים את המענה לשאלה 30, שכן מדובר בדרישה לגילוי מסמכים ספציפיים שאיננה רלוונטיות לשאלון.
איני עושה צו להוצאות בגין בקשה זו.

ניתנה היום, י"ב סיוון תשפ"א, 23 מאי 2021, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: גדעון לוי
נתבע: שפרלינג רנה
שופט :
עורכי דין: