ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין לטרגאוס מרגריטה נגד הראל חברה לביטוח בע"מ :

בפני כבוד ה שופטת קרן מרגולין-פלדמן

התובעת

לטרגאוס מרגריטה

נגד

הנתבעת
הראל חברה לביטוח בע"מ

החלטה

התיק נקבע לקדם משפט בדיון מהיר ליום 01.02.2022 בשעה 09:00 .

לישיבה זו יתייצבו הצדדים אישית, יחד עם באי כוחם, כשבידיהם כל מסמך אשר יש בו, לדעתם, לייעל את הטיפול בתיק.
היה בעל הדין המדינה או תאגיד, יהיה הוא פטור מהתייצבות לישיבה מקדמית, ובלבד שהגיש לבית המשפט, לא מאוחר משבעה ימים לפני הישיבה המקדמית, התחייבות בכתב, כי נציג מטעמו הבקיא בפרטי התובענה ומוסמך להחליט בעניינה, יהיה זמין בטלפון בזמן הישיבה המקדמית.

כל בקשה בכל עניין מן העניינים המפורטים בפרקים ח' ו-י' לתקנות סדר הדין האזרחי, התשע"ט-2018, תוגש לבית המשפט עד ליום 11.01.2022 ותגובה לה תוגש בתוך 7 ימים ממועד המצאתה למשיב.

צד אשר ימנע מלבקש בקשה כלשהי אשר הוא מעוניין בה ו/או מלהגיב לה, בתוך המועדים הנקובים לעיל, יחויב בהוצאות לאוצר המדינה ו/או לצד שכנגד בשל ייתור הצורך בקיום הדיון במועד שנקבע לכך, אם למחדלו האמור יהיה ביטוי בדיון.

על מנת לייעל את ההליך רשאים הצדדים להגיש הודעה על הסדר דיוני אליו הגיעו, בתוך 30 ימים מהיום, ואולם לא יתקבל הסדר דיוני המאריך את המועדים לניהול ההליכים המקדמיים מעבר למועדים המפורטים לעיל.
עד לאותו מועד מוזמנים הצדדים להודיע האם הם מסיכמים כי התובענה תוכרע על דרך הפשרה לפי הוראות סעיף 79א לחוק בתי המשפט. במקרה כאמור יתקיים הדיון בנוכחות הנהגים, ולא צפוי להתקיים דיון נוסף כאן.

כל מסמך ו/או בקשה אשר יש להגיש לבית המשפט יוגש במישרין ובו זמנית לצד שכנגד.
ניתנה היום, י"ב סיוון תשפ"א, 23 מאי 2021, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: לטרגאוס מרגריטה
נתבע: הראל חברה לביטוח בע"מ
שופט :
עורכי דין: