ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין מנורה מבטחים לביטוח בע"מ נגד דניאל אבוחצירה :

בפני: כבוד השופט הבכיר אור אדם

תובעת
מנורה מבטחים לביטוח בע"מ
ע"י עו"ד סיוון קידר

נגד

נתבע
דניאל אבוחצירה
ע"י עו"ד יצחק לוזון

החלטה

התביעה מתנהלת במסגרת הליך של סדר דין מהיר.
בהתאם לתקנה 67 (א) לתקנות סדר הדין האזרחי תשע"ט 2018, העדויות הראשיות ישמעו בעל פה. הצדדים יגישו לתיק בית המשפט את ההודעות לחברת הביטוח או לחילופין את תמצית עדות הנהגים עד ליום 23.6.2021.
אם לא תוגש הודעה ע"י הצדדים בדבר הצורך בחקירת שמאי, ייחקרו רק הנהגים המעורבים.
הצדדים יודיעו עד ליום 23.6.2021 אם יש התנגדות להסמיך את בית המשפט לדון בפשרה וללא הנמקה בהתאם להוראות סעיף 79א' לחוק בתי המשפט [נוסח משולב] תשמ"ד 1984, לאחר עדות קצרה של הנהגים המעורבים.
נקבע להוכחות בפני סגן הנשיא, כבוד השופט יניב בוקר ליום שלישי, י"ב כסלו תשפ"ב, 16.11.2021 בשעה 10:00. ככל שהצדדים לא יגיעו לפשרה, הצדדים יזמנו את עדיהם למועד ההוכחות. במהלך דיון ההוכחות ינהלו הצדדים חקירות קצרות ותכליתיות ולאחריהן יהיו ערוכים לסיכומים בע"פ.
מאחר שהתיק נקבע להוכחות, ב"כ התובע/ת יגיש התחייבות בכתב, בתוך 14 יום, לפיה ככל שיהא צורך בתשלום המחצית השנייה של האגרה – יחוייב חשבונו אשר בהרשאה. אם יגיעו הצדדים להבנה כי התיק יוכרע על פי סע' 79א' לחוק בתי המשפט, לא תשולם המחצית השנייה. המזכירות לא תחייב את ב"כ התובע/ת בתשלום המחצית השנייה, אלא לאחר הדיון ובהתאם להחלטת בית המשפט בו. ככל שאין הרשאה לחיוב החשבון, המחצית השנייה תשולם תוך 14 יום.

ניתנה היום, י"ב סיוון תשפ"א, 23 מאי 2021, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: מנורה מבטחים לביטוח בע"מ
נתבע: דניאל אבוחצירה
שופט :
עורכי דין: