ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין באמצעות עו"ד תומר יצחקי נגד באמצעות עו"ד תמיר עמר :

בפני כבוד ה שופטת אסתר טפטה גרדי

מאשימה
באמצעות עו"ד תומר יצחקי

מדינת ישראל

נגד

נאשם
באמצעות עו"ד תמיר עמר
עלי גזאוי

החלטה

לאחר עיון בבקשה, ובתגובת המשיבה, שמתנגדת לה, הבקשה לביטול פסק הדין נדחית מהטעמים הבאים:
א. בתיק זה ניתן, ביום 10.3.21, בשעה 10:50, פסק דין, בהעדר הנאשם , לאחר שבדיון שהיה קבוע לשעה 9:00, לא התייצבו הנאשם או סנגורו.
יצוין שבשעה 11:06 התייצב הסנגור באולם בית המשפט, לאחר שניתן פסק הדין, ועתר לביטול ו, ובית המשפט הפנה את הסנגור להגיש בקשה לביטול פסק דין , כדין, במזכירות בית המשפט . הסנגור התקומם ודרש שבית המשפט יבטל את פסק הדין באולם , אולם מותב זה לא נענה לבקשתו והבהיר לסנגור שניתן פסק דין בהעדר.
ב. בבקשה לביטול פסק הדין, שהוגשה מטעמו, טוען הסנגור ש אחר לדיון מטעמי בריאות ובשל היותו בקבוצת סיכון לחלות בקורונה. יצוין שלא הוגשה מטעם הסנגור בקשה לדחיית מועד הדיון באותו היום, לשעה אחרת, ובבקשה שהגיש לא תמך טענה זו במסמך רפואי שהוא.
ב. אשר לעיוות דין, ב"כ המבקש לא פרט את סיכויי הגנתו, ומכאן שלא הוכח קיומו של עיוות דין בפסק הדין .
ג. אשר לעונש, גם כאן לא מצאתי קיומו של עיוות דין. המבקש הורשע בעבירה של נהיגה כשתוקף רישיון הנהיגה פקע וחלפו למעלה משנתיים מיום פקיעתו, כשרישיון הנהיגה פקע ביום 13.12.16, ונדון לפסילה, בת חודשיים, תוך הפעלת פסילה מותנית, בת חודשיים, שנגזרה עליו בתיק שמספרו 1605-10-17, מיום 5.11.17, במצטבר, ובסך הכל פסילה לתקופה של 4 חודשים , פסילה על תנאי, בת חודשיים, למשך שנתיים, וקנס בסך 1,200 ₪. בפרוטוקול הדיון צוין שהמבקש נוהג משנת 2000 וצבר לחובתו 25 הרשעות, הרשעה זהה משנת 2007. הענישה היא מידתית וסבירה בנסיבות העניין.

המזכירות תמציא ההחלטה לצדדים.

ניתנה היום, א' ניסן תשפ"א, 14 מרץ 2021, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: באמצעות עו"ד תומר יצחקי
נתבע: באמצעות עו"ד תמיר עמר
שופט :
עורכי דין: