ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין עאמר מנאל נגד ליבנה דני שירותים פיננסיים בע"מ :

לפני כבוד הרשם הבכיר אריה דורני-דורון

התובעת:

עאמר מנאל

נגד

הנתבעת:

ליבנה דני שירותים פיננסיים בע"מ

פסק דין

עיון במערכת השאילתות של "נט המשפט" מעלה כי חלפו 30 ימים ממועד ההמצאה כדין של כתב התביכה והזימון לדין לידי הנתבעת מיום 08/07/2020 ולא הוגש כתב הגנה.
לאחר שעיינתי בכתב התביעה על צרופותיו, ובהתחשב בסכום התביעה ונושאה, ראיתי לעשות שימוש בסמכותי לפי תקנה 10 לתקנות ולתת פסק דין על יסוד כתב התביעה בלבד. הואיל ושימוש בתקנה זו אינו פוטר את בית המשפט מלבחון אם התובעת זכאית לכל הסעדים המבוקשים בהנחה שכל האמור בכתב התביעה הוא אמת (רע"א 8821/09 פרוז'אנסקי נ' חברת לילה טוב הפקות בע"מ, פסקאות 14-11 לפסק הדין של השופט י' דנציגר (16.11.2011)), החלטתי לקבל את התביעה ולקבוע כי הנתבעת תשלם לתובעת סכום ש ל 10,000 ש"ח, בצירוף הפרשי הצמדה וריבית כחוק מיום הגשת התביעה (13.5.20) ועד ליום פסק הדין. כמו כן תשלם הנתבעת לתובעת הוצאות משפט בסכום של 500 ש"ח. סכומים אלה ישולמו תוך 30 ימים שאם לא כן יישאו הפרשי הצמדה וריבית כחוק מהיום ועד התשלום בפועל.

הואיל ופסק הדין ניתן במעמד צד אחד, ניתן להגיש בקשה לביטולו לבית משפט זה תוך 30 ימים ממועד המצאתו לידי הנתבעת. במקרה זה וככל שיוחלט לקבל הבקשה ויתחדש הדיון ישקול בית המשפט שיקולי הוצאות ללא כל תלות בתוצאות ההליך על הוצאותיו.

המזכירות תשלח עותק מפסק הדין לצדדים בדואר רשום עם אישור מסירה.

ניתן היום, כ"ח אלול תש"פ, 17 ספטמבר 2020, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: עאמר מנאל
נתבע: ליבנה דני שירותים פיננסיים בע"מ
שופט :
עורכי דין: