ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין איזולק בע"מ נגד יעל מלניק :

בפני כבוד ה שופט רפי ארניה

התובעת

איזולק בע"מ

נגד

הנתבעים

  1. יעל מלניק
  2. אריה מלניק

החלטה

בהמשך לפרוטוקול מיום 10.6.2020, הנני קובע כדלקמן:

הצדדים יגישו את עדויותיהם הראשיות בתצהירים. לתצהירים יצורפו כל המסמכים אשר בדעת בעלי הדין להסתמך עליהם, לרבות חוות דעת מומחים, כקבוע בתקנה 129 לתקנות סדר הדין האזרחי.
מסמך שלא יוגש בהתאם לאמור לעיל, לא ניתן יהיה להגישו במועד מאוחר יותר.
הנתבעים יגישו תצהירי ם עד ליום 1.11.2020, עם העתק במישרין לב"כ התובע והתובע עד ליום 15.12.2020 עם העתק במישרין לב"כ ה נתבעים.

מובהר בזאת, כי אין בעצם הכללת עובדה או נספח בתצהיר בכדי להכשיר ראיה שאינה קבילה לפי דיני הראיות, או להוות הרחבת חזית. במידה ולצד תהיינה הסתייגויות בהקשר זה לגבי תצהירי משנהו, תחול הוראת סעיף 3 להלן.

כל תצהיר יוגש למזכירות ביהמ"ש בשני עותקים, האחד לסריקה (או כשהוא סרוק) והשני בעותק קשיח, כרוך, מדוגל ומחוצץ אשר יתוייק בתיק הנייר.

עד ליום 1.1.2021, ידאג כל אחד מהצדדים להמציא לתיק בית המשפט בקשה מנומקת לזימון עדים שמסיבה כלשהי לא ניתן לקבל מהם תצהיר. בבקשה יפורטו פרטי העד, המאמצים שנעשו על מנת לקבל ממנו תצהיר ופירוט קצר בדבר הרלוונטיות של עדותו.

כל בקשה מקדמית שבכוונת מי מהצדדים להגיש, ביחס לתצהירי העדות הראשית או בכל עניין אחר שהוא, לרבות הסתייגויות ככל שתהיינה באשר לאמור בתצהירים או לנספחיהם, תוגש מבעוד מועד, עד ולא יאוחר מיום 1.1.2021 ככל שלא תוגש בקשה עד למועד זה, בקשה שתוגש במועד שונה – לא תידון.

נקבע לקדם משפט ליום 17.2.2021 שעה 11:30.

ניתנה היום, כ"ו אלול תש"פ, 15 ספטמבר 2020, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: איזולק בע"מ
נתבע: יעל מלניק
שופט :
עורכי דין: