ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין אליעזר אהרונסון נגד ורדה ברודט :


בפני כבוד ה רשם הבכיר חילמי חג'וג'

המבקש/הנתבע:

אליעזר אהרונסון, עו"ד

-נ ג ד -

המשיב/התובעת
ורדה ברודט
ע"י ב"כ עוה"ד אלברק יוסף

החלטה

1. לפניי בקשה להבהרת החלטה מ- 9/9/20 שבמסגרתה מבקש המבקש להורות כי בהתאם להחלטה מיום 31/8/20, כספי שכר עבודתו המגיעים לו במסגרת פעילותו עם צד ג' - חברות הביטוח – המחזיקים 12-16 – אינם מעוקלים עד להחלטה אחרת.

2. לאחר שעיינתי בקשה ובנימוקיה ולאחר שעיינתי בשנית בנתוני התיק לרבות בהחלטות מ- 31/8/20 ו- 1/9/20, עולה כי הסעד המבוקש בבקשת המבקש, במיוחד נוכח האמור בסעיף 10 לבקשה, הינו ביטול עיקולים אצל צד ג' - חברות הביטוח - המחזיקים 12-16 כאשר בעניין הבקשה לביטול עיקולים נקבע דיון בתיק בפני כבוד הרשמת הבכירה אפרת רחלי מאירי . לכן, די באמור כדי לדחות את הבקשה.

3. מעבר לנדרש אצין כי בהתאם להחלטה בית המשפט מ- 31/8/20, כבוד הרשם הבכיר איתי רגב, ניתנה הוראה לעיכוב ביצוע צווי העיקול, ולא לביטולם , ובזו הלשון "...בנסיבות, יעוכב הביצוע, כמבוקש.".

4. דהיינו, ביהמ"ש לא הורה על ביטול צווי העיקול אם כי קבע שאלו, מעוכבים . הגם, כאמור, בעניין הבקשה לביטול עיקולים נקבע דיון במעמד שני הצדדים.

5. לאור האמור, בשלב זה בלבד, ומבלי לקבוע מסמרות, ומשלא ניתנה הוראה על ביטול העיקולים אצל חברות הביטוח אם כי על עיכוב ביצוע כאמור - הבקשה נדחית.

ניתנה היום, כ"א אלול תש"פ, 10 ספטמבר 2020, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: אליעזר אהרונסון
נתבע: ורדה ברודט
שופט :
עורכי דין: